Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit eszik egy gyönyörű,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit eszik egy gyönyörű, fiatal lány, egy durván elhízott srácon?

Figyelt kérdés
A minap láttam egy parkba , hogy egy nagyon kövér srác ölelget , csókolgat , sőt a lány lábai között is matatott , ami látszólag a lánynak is tetszett ! Olyan szép arcú és hosszú kibontott hajú , gyönyörű alkatú lányt képzeljetek el, akit ha megláttok az utcán , akaratotok ellenére is fel áll a cerkátok ! Viszont nem értem , hogy mit ehet az a szép lány , egy ilyen kövér srácon ? Hogy tudhatta el csábítani a srác , talán menő szöveggel , vagy a stílusával , bókokkal ? De sehogyan sem értem ! Szerintetek ?
2019. aug. 14. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Pénz. Màs lehetöség nincs.
2019. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Személyiségével, gondkolkodásmódjával. Egyébkénz nagyon sok csinos lányt láthatsz, kevésbé jóképű srácokkal. De amúgy fordítva is van.
2019. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Pénz. Megdugni sem tudja a hájas hurka.
2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
13%
Pénzzel nagyon jó lehet érvényesülni mindenhol.
2019. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondoljátok , hogy van az a pénz , amiért egy ilyen gyönyörű lány igent mondana egy nagyon kövér srácnak ? Sok minden megtörténhet mondjuk , de szerintem egy ilyen kaliberű lány , pénz nélkül is válogathatna a helyesebbnél , helyesebb pasik közül pl : ezért sem értem a helyzetet !
2019. aug. 14. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
5. Szerintem nem pénz. Mert akkor találna helyesebbet, aki fizet neki. Mindenképpen lát benne vmit, gondolom a személyiségében.
2019. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Mert egy kcsög vagy mint az összes többi ember, és neked se létezik más azon kívűl hogy a lány legyen egy kivágott pólóba magát mutogató ribi, a srác meg egy tetovált izomagyú "szépfiu"... Az igazi szeretet nem erről szól, te LÚZER

18F :)

2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
7-es vagyok nem vagyok egy nagyképű srác, és én is egy nagy senki lúzer vagyok, de az ilyen gondolkodás mód hogy a külső miatt ne lehetne együtt 2 ember, ez valami olyan szinte gusztustalan hogy ki nyílt utcán ha ne kapjak tiltást és ne irjam le miket tennék veled mindenki szeme láttára.. Undorítóak vagytok... nem hogy inkább tisztelnéd van egy lány aki bónuszból külsőre is szép, és nem a külső érdekli hanem igazán szereti.. A magad fajta ilyen IGAZI szeretetet soha az életbe nem lesz képes adni, érted? SOHA AZ ÉLETBE
2019. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos intelligencia fölött nem ez alapján választunk magunknak párt. Lehetséges, hogy te abban a közegben mozogsz, ahol a kinézet fontos és az egyetlen tényező.
2019. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Elnézést 7 -es , én nem azt írtam , hogy ellenzem , csak nem szokványos dologról van szó , ezért nem értettem a lényegét , miértjét ! Ha ők jól kijönnek egymással , hát áldásom rá , nincsen ezzel semmi baj ,, csak az ilyen ritka , mint a fehér holló !
2019. aug. 14. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!