Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbantam hogy anno nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbantam hogy anno nem erdekeltek a lanyok, mar baratnom van igy nem engedhetem el magam?

Figyelt kérdés
Szoval regen kis kocka gyerek voltam. Rohantam haza jatszani mindig... jelenleg egy 4 eves kapcsolatban vagyok amikoris arra keszulok hogy megkerem a parom kezet ! De kozben ott van bennnem hogy el csesztem az egeszet 23 eves koromig ... mikor dughattam volna annyit amennyit nem szegyellek . De persze megcsalni vagy elhagyni meg nem akarom a parom . 27F

2019. aug. 14. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
fogod te meg megcsalni....
2019. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Teged az zavar h van egy nem letezo tarsadalmi elvaras.Dugj,amennyit csak tutsz!


Nem,nem.Ez egy oltari nagy hukyeseg.Orulj,megtalaltad szived holgyet,ez a lenyeg.;)

2019. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

*tudsz


Hippi ulj le,egyes!

2019. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Amúgy sem biztos hogy dugtak volna veled.
2019. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tetovalt hippi jo fej :D
2019. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Nagyon szepen koszonom.
2019. aug. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ment a zold neked!
2019. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "még nem éltem eleget" típusú úgymond "kapuzárási" pánik nincs életkorhoz kötve, sem partnerek számához. Akinek 200 partnere volt és rájön, hogy élete végéig egy monogám kapcsolatba vág bele abban ugyanúgy képes motoszkálni hasonló kérdés "mi van ha nem tudok leállni, mi van ha másra vágyom". Ez "természetes", de ha szereti a párját, kiegyensúlyozott a kapcsolatuk akkor ez az érzés el fog múlni, mert amit kap az kompenzálni fogja. Ha mégsem így történik, akkor azt más okozza, nem az, hogy nem x fő partnere volt korábban csak y fő.
2019. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így már, hogy kapcsolatban vagy ne. Vagy feláldozod a kapcsolatodat szórakozásért, vagy sem.
2019. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!