Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40-es nők vevők egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es nők vevők egyéjszakásra egy 18 éves jóképű, értelmes sráccal? Például ha egy fesztiválon vagy bulizóhelyen találkoznak.

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 18:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
18 éves srácok még nagyon kisfiúk. Hiába papíron felnőttek, de nagyon messze állnak még attól. 23 év felettieket szereti a legtöbb nő.
2019. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#10: az még önmagában nem elég. ;)
2019. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy a nők többsége eleve nem egy éjszakást keres, még ha elő is fordult már velük (bár van aki csak azt keres, de az meg mást nem nagyon).

Folytassuk ott, hogy a nők többsége egyidős, vagy kicsit idősebb partnet keres ("korban hozzáillő"), ettől még van aki a fiatalabbakat is kedveli.

Úgyhogy semmi sincs kizárva, próbálkozz, az irány jó (fesztivál, szórakozóhely), de a galamb nem reppen magától a szádba, egészségedre és használj óvszert :)

2019. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Egyéjszakás nem érdekel, nem járok bulizni, fesztiválra sem. Voltam már 15 évvel fiatalabbal, de ennyi. 40N
2019. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

12#


:)))

Hmmm... Akkor ezt most benéztem? :D

Miért is nem?

2019. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15: miért, neked elég, ha annyit tudsz egy nőről, hogy hány éves?
2019. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

16

Neki bőven elég. Sőt, elég ha annyit tud hogy nőnemű. Ezért ajánlkozik folyamatosan itt a gyk-n mindenkinek.

2019. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
60%

Vevôk vannak, kicsikém. Nem feltétlenül domina vagy pedofil. Például mert iszonyú

fiatalnak érzi magát, mert nosztaligiázni akar, mert kimaradt neki az a korosztály.

Én most ilyenben óhajtok utazni. A pillantásokból tudom, hogy vevôk rám.

Monica Bellucci kategóriás férjes nô, aki depressziós, fél az öregedéstôl és a haláltól.

És nem a Gyakori kérdéseken ismerkedik!

2019. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

#17


Akkor másolj már be az én hozzászólásomból, ahol ajánlkozok!

Ha nem találsz, akkor tipli anyuci hátamögé!

2019. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19

Felnőtt nő vagyok, ne anyucizz nekem, köszi.

Annyira nem pörgök ezen hogy most elkezdjek keresgélni hogy hova írtál még ugyanilyen szöveget ugyanezzel a százalékkal és kormegjelöléssel.

2019. aug. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!