Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40-es nők vevők egyéjszakás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40-es nők vevők egyéjszakásra egy 18 éves jóképű, értelmes sráccal? Például ha egy fesztiválon vagy bulizóhelyen találkoznak.

Figyelt kérdés

2019. aug. 14. 18:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
50%

Ha felnőtt nő vagy, akkor gondolom tudod hogy a gyk-n nem én vagyok az eggyetlen akinek ennyi százaléka van, és ennyi idős, és még ráadásul férfi is, ugye!?

Ha megsértettelek, elnézést, de nem én kezdtem!

2019. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen ajánlkozást olvasok, és már eléggé unom. És van valaki aki egyezik a te adataiddal és ott van állandóan mindenhol. Akkor valószínűleg összekevertelek vele, elnézést kérek én is. Ez egyébként meglepett hogy tudsz elnézést kérni, nem erre a reakcióra számítottam.

Ennek ellenére még mindig nem értem ezeket az ajánlkozásokat. Bárki ülhet a monitor másik felén, ti annyit tudtok hogy (állítása szerint) nő, és máris bepróbálkoztok.

2019. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%

Tudok elnézést kérni,nem nehéz dolog! 🙂

Ne is haragudj hogy azt írtam amit..!

A kérdésedre is van válaszom, de azt én már nem írom ki ide,mert biztos jönnének okos hozzászólások.

2019. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%

Még az 50-esek is!

Baratnommel sokat viccelodtunk ezen, aztan igy voltunk vele, h egyszer elunk.

Nalunk a kemeny, kitarto farok volt a szempont, es mindig talalunk 1-2 fiukat magunknak.

Pont a nyari szezon a mi idonk ;)

Mukodik. Elvezzuk. Akkor mi a gond?

52/N

2019. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Az utolsó hozzászóló kérem írjon egy privát üzenetet nekem.

2019. aug. 19. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!