Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti félnetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti félnetek olyan ferfitől aki 50 eves ès szűz?

Figyelt kérdés

Mondjuk pàrkapcsolat terèn? Mit gondolnàtok?


20N



2019. aug. 14. 21:04
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mitől kellenek félni? 50 évig nem jutott el addig, hogy komolyabban ráhajtson egy nőre . Mostmár kár tartani attól, hogy akár megszólítson.
2019. szept. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
86%
Na pontosan itt látszik az átlag színvonal. 28 éves szűzként nem azzal van bajom, hogy esetleg egy nő emiatt nem akarna velem párkapcsolatot később. Előre leszögezem, hogy én magam nem keresek kapcsolatot. Az viszont teljesen elfogadhatatlan, hogy emiatt nem normális, pszichopata, sorozatgyilkos, stb. jelzőkkel vagyunk megilletve. Ti olyan emberek vagytok, akik szerint senki sem normális, aki nem az általánosan elfogadott társadalmi normák szerint tengeti az életét. Pedig én megmondom őszintén nem vagyok picit sem nőgyűlölő, és nem őket hibáztatom amiatt, hogy én itt tartok ahol. Kamaszként lett volna rengeteg alkalmam lányokkal mind kapcsolatra, mind csak kalandra, de utóbbinak nem vagyok a híve, kapcsolat meg egy másik téma, hogy nekem miért nem felel meg. Egyszerűen az életben adottak lehetőségek és feltételek, és úgy mértem fel a párkapcsolat terén, hogy nekem jobb egyedül, mint valaki mellett. Ettől még nem kellene általánosítani. Egy teljesen átlagos ember is ennyi erővel veszélyt jelent a nők számára, és nem kell szűz legyen. Ezért kellene kapcsolat előtt hosszasan ismerkedni, mert azért abból sok minden kiderül.
2019. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 KJUsul ***** válasza:
77%

"Élj a mának", "nem élsz örökké", "tombold ki magad amíg fiatal vagy" és a többi.


Az még senkinek nem jutott eszébe, hogy ez a mai társadalom BETEG? És nem azok, akik csak az élvezeteket keresik?


Senki nem állítja, hogy cölibátusban kell élni minden férfinak és hogy minden nő legyen apáca. Csak arról, hogy mindennek így a szexnek és az élvezetnek is megvan a maga ideje, helye és módja.


És ha valaki úgy érzi, hogy neki még nem jött el vagy hogy soha nem is fog, akkor se kell mindnen hülyének meg betegnek elmondani. Nem ezen múlik, ki lesz egészséges lelkileg és ki nem. Az agresszivitás nem a szüzesség eredménye. Ez úgy baromság ahogy van. Aki agresszív, az agresszív akkor is ha minden nap másik nőt fektet le és akkor is ha szűz.


Amiket itt olvastam az csak megerősített abban, hogy jól tettem, hogy semmi se kapkodtam el, még akkor is ha a végén sajnálatos módon szűzen halok meg. Remélem nem így lesz, de nem fogok csak azért összefeküdni valakivel, hogy ne legyek szűz, meg hogy pár degenerált ne rajtam köszörülje a nyelvét.

2019. okt. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
84%

Számtalan olyan ember van, aki nem él /élt szexuális életet. Egyesek egész életüket képesek így leélni. Egyik kategória a félős, szende szűz, a másik az aszexuális. Míg előbbinek lenne igénye, addig utóbbinak nincs rá még igénye sem. De ott vannak az autista, ill. autisztikus jellegű emberek, aki nem képesek másokkal kapcsolatot teremteni. Ez sokszor párosul az aszexualitással.

A probléma akkor van, ha nem aszexuális az illető, nem is autista, hanem béna a kapcsolatteremtésre, kommunikációra. Ott sok esetben pszichés problémák vannak.

Egy felnőtt szűz, minél idősebb, annál nehezebben jut el az első alkalomhoz. Hiszen ez amolyan 21-es csapdája, minél idősebb, annál nehezebben ismerkedik, annál bonyolultabb megnyílnia más előtt. Tehát az idő halad, amivel csökkenek az esélyei. :-(


Egy egészséges ember biológiailag a legmegfelelőbb társat keresi magának, hogy családot alapítson. Ezek a felnőtt szüzek pedig évről évre távolodnak a lehetőségtől.

2019. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
87%
24-essel egyet értek és megerősítem. 30 éves vagyok. Nem szűz, de alig volt szexuális életem, az is kb 18-19 éves korom körül. Ahogy telnek az évek már ott tartok, hogy képtelen vagyok bárkire ráhajtani, egyszerűen fogalmam sincs hogyan kell csajozni. Már elképzelni se tudom, hogy valaha is lesz újra nő az életemben, pedig simán vagyok egy erős átlag külsőre. Egyszerűen 0 önbizalommal még Brad Pitt is csicska csávó lenne a nők szemében. Márpedig olyan férfi nincs, aki évtizedes magány után magabiztos.
2019. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
73%
Ha ehhez még hozzá jön, hogy az anyjával él, akkor gyanakodnék, hogy mentálisan nincs minden rendben vele. Félni nem félnék tőle, de a társaságát sem keresném. Akkor inkább egy olyan 50-es férfi, aki tapasztalt.
2019. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 KJUsul ***** válasza:
62%

Ha az anyjával él az gyanús? Meg szellemi beteg?


Érdeeks. Én valahogy nem úgy vettem észre, hogy a nagyszüleim, akik úgy nőttek fel, hogy 3-4 nemzedék is együttélt, bármilyen szempontból beteg lett volna.

Sőt! Se szellemileg, se lelkileg olyan erős és egészséges embereket, mint a nagyszüleim azóta se láttam.


Azok a rokonaim, akik már 17-18 évesen elköltöztek otthonról a legtöbbjük egy önző, élvhajhász, beteg idióta lett. A gyerekeik szeretet és figyelemhiányban nőttek fel, még azok is, akik amúgy tele voltak pénzzel. Nem mondom, hogy mind ilyen, de a döntő többségük. Nekem meg ez a tapasztalatom.


Persze sajnos az utóbbi 20-25 évben egyre több beteg f-sz alapított családot, akinek a gyerekei menekültek otthonról - teljes joggal. De közülük meg aztán pláne kevesen voltak képesek normálisabbak lenni, mint a szüleik...

2019. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
82%
26 voltam amikor elvesztettem, lett barátnőm. Illetve volt egy-két prosti fizetős kalandom kíváncsiságból. Sajnos elég félénk alakt voltam mert apám olyan volt... Mostmár valamivel több az önbizalmam, de még van hová fejlődnöm. Szerintem nem ez alapján kellene megitélni valakit, hogy hány évesen vesztette el, mert simán fent álhatnak olyan körülmények amiről nem tehet, ami nehezíti a boldog életet. Semmit nem változtat kB. hogy szűz-e valaki vagy sem. 32F
2019. dec. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
93%

Eleve 20 évesen nem akarnék 50 évessel kezdeni. :D

Kicsit furcsállnám azért.

2020. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
25%

Igen félnèk nagyon, ez aberrált dolog. Valami sorozatgyilkos lehet.

48 N

2020. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!