Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok ti félnetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti félnetek olyan ferfitől aki 50 eves ès szűz?

Figyelt kérdés

Mondjuk pàrkapcsolat terèn? Mit gondolnàtok?


20N



2019. aug. 14. 21:04
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
73%
Én meg nem szeretném, hogy minden nő úgy gondolkodjon, mint a 47. és 49. hozzászóló. Mondom ezt szintén nőként. Aki elsősorban embernek tekinti a társát, nem pedig a maszkulinság eleven megtestesülésének (értsd: megengedi a férfinak, hogy időnként esetlen és támogatásra szoruló legyen, hogy merjen gyengének mutatkozni, amikor úgy érzi magát), az szerinte "valami anyáskodó nőCSKE". Így, kicsinyítő képzővel, hogy minél hatásosabban legyen érzékeltetve, hogy ezek a nők nem ütik meg ugyanazt a magas nívót, amelyet megüt Ő, a nagybetűs Nő, aki tudja, hol a helye és akinek nagybetűs Férfi jár. A minősítgetés az nagyon jól megy.
2020. dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
12%

Egy szóval nem mondtam, hogy ne lehessen emberi tulajdonsága és ne lehessen néha neki is rossz napja.Sírhat egy férfi is, de ne kelljen életed végéig minden sz*rért (főleg ami már olyan régi sérelme mint lassan ő maga..) vígasztalgatni és önbizalmat próbálni bele tudszkolni. Baromi lelomozó egy "béna vagyok, rossz vagyok, nem vagyok elég jó" és egyéb beállítottságú emberrel megosztani a minden napjaid. Azthiszed, hogy segíthetsz rajta, de nem..

De ne ez legyen a személyisége alapja se, hogy majd a nő vígasztal. Sokan annyira rászoknak erre, hogy ez a" csali". Sármal vagy férfiassággal nem rúg labdába akkor majd megy a segítőkész nőcikhez szenvedni, elő adja a világ összes fájdalmát és azonnal vannak is jelentkezők akik egy ideig elviselik ezt a szánalmas műbalhét.


Szerintem te még nem voltál ilyen férfival, azért beszélsz ilyen magas lóról,nem tudod miről beszélek.Könnyebb azthinni, hogy csak én vagyok az aki azthiszi, hogy neki csak a jobb jár. Nekem nem a jobb kell, hanem a normális. És igen, ki merem jelenteni. Nekem az kell. Nem a selejt,akinek a kis önbizalmát kell pátyolgassam, hogy elő óhajtsa venni a farkát.

Remélem nem is kell megtapasztalnod mennyire le tud húzni minden szempontból egy ilyen ember..

Elég neked megítélni engem amiért már egyáltalán nem hat meg egy problémás ember.


Nem az a baj, ha valakinek van gyengéd, gyengébb oldala, hanem az, ha csak az van.

Mire mész egy olyan férfival akit te kell, hogy megvédj, mert hivatkozva a régi sérelmeire még magáért sem áll ki, nem hogy a párjáért vagy ne adj isten a családjáért. Te akarsz helyette a támasz is lenni?

Vannak férfias és nőies tulajdonságok is amik szükségesek egy pár kapcsolathoz.


Forgasd csak ki a mondani valóm, és állíts be érzéketlen vadállatnak aki csak ugyan ilyen társat keres.

Akkor sem ez a lényege a mondandómnak.

Persze lehet, hogy nem minden ilyen szűz férfi ilyen ahogy a fenti kommentek is rávílágítottak erre, van aki teljesen más okból nincs és nem is lesz nővel.

2020. dec. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

#51 -es:

Ha engem szűz pasiként nem tudott megbántani azzal amit mondott, nem értem téged miért zavar? Pedig nagyon egyértelműen elmagyarázta, hogy neki ilyen miért nem kell. Vannak nők, akik szeretnek túlzottan gondoskodóak, pátyolgatóak, egyszóval anyáskodóak lenni, nincs ezzel baj, mindenkinek megvan a párja. Miért olyan nagy gond az, hogy neki alfa férfi kell? Az, ha egy nő tipikusan az olyan pasikra gerjed, akik túlságosan gyengédek, aranyosak, esetlenek, de jólelkűek, ott lehet az is az ok, hogy ő mint nő nem tud egy kemény, talpraesett, határozott férfias férfi mellett érvényesülni, de valahol meg akarja magának magyarázni azt, hogy márpedig ő is nőből van, neki is szüksége van az elismerésre, hogy valaki felnézzen rá, magasztalja, ha másért nem, akkor azért mert anyáskodó.

De nincs ezekkel a kapcsolatokkal baj, én nem ítélem el, egyszerűen el kell fogadni, hogy valakinek férfias férfi kell, valakinek meg kemény vagy éppen gondoskodó csajszi.

2020. dec. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
25%

Ismertem (vagy mondhatjuk, hogy ismerek is) olyan férfit, amilyenről írtál most. Nem szűz, több barátnője azért hajtotta el, mert túl sérültnek találták őt. Megjegyzem, nem tévedtek, én is mondtam neki, hogy pszichológushoz kellene fordulnia, mert sem neki, sem a hozzá közelállóknak nem tesz jót az a lelkiállapot, amelybe bele van ragadva évek óta. Nekem leginkább a lesajnáló stílusoddal van problémám, meg azzal, hogy ezt férfiasság vs. férfiatlanság kérdéseként fogod fel, holott (szerintem) semmi keresnivalója ennek a témának egy olyan diskurzusban, ahol a zsánereinket ecseteljük.

Mondjuk nem pontosan értem, hogy egy férfinak mitől kellene megvédenie engem. Nem sorakoznak már kardfogú tigrisek a barlang bejáratánál, megkeressük a magunk kenyerét felnőttként, optimális esetben megtaláljuk a lelki problémáinkon való túllendülés módját is. Kiállni a párunkért, a párunk támaszának lenni meg olyasmi, amit minden kapcsolatban élőnek meg kell tennie a másikért. Sosem akarnám egyoldalúan kapni a támogatást én, mint "gyenge nő"; visszafelé ugyanazt nyújtom, és nem érzem, hogy emiatt lennék nőietlen. Aztán lehet, hogy félreértelek, vagy szimplán túl libernyák vagyok ahhoz, hogy azonosulni tudjak a mondandóddal.

2020. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
73%

"Miért olyan nagy gond az, hogy neki alfa férfi kell?"

Mert az "alfaság" nem autentikus, maximum bizonyos keretek között, és k**vára káros azt éreztetni a férfiakkal, hogy kevesebbet érnek, ha nem bírnak el minden terhet a vállukon egymagukban. (Több férfi vet véget az életének sajátkezűleg, mint nő, nem is értem, miért.)

2020. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
26%
Mivel szinte kivétel nélkül mind gyűlölik a nőket a sikertelenségük miatt, így én igen. Nem tudnék nem arra gondolni, hogy mi van, ha annyira nincs rendben fejben, hogy valamit tesz velem, szimplán a nemem iránti gyűlöletéből fakadóan
2020. dec. 27. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
52%
Nem. A belsőt nézném
2021. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
5: Bírom ezt a "hülye a pingvin mert nem mászik fára" hozzáállást, de nem, nem biztos, hogy az írogató "pingvinek" a hülyék!
2021. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!