Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretnék neki örömet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék neki örömet okozni de tart az ismeretlentől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz, és apró lépésekkel próbálom arra bíztatni hogy ne féljen, és hagyja hogy felfedezzem a testéd de mindig nagyon zavarban van és izgul. Valahogy szeretném oldani a gátlásait de nem tudom hogy! Tippek? SZÍVESEN MESÉLEK A LÉPÉSEKRŐL PRIVÁTBAN.

2019. aug. 14. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki időt. Ha még nem akarja akkor nem akarja. ;)
2019. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, nem neked kell készen állni hogy fel fedezd a testét, csak is neki. Ne erőltesd, ha nem akarja. Ha szereted úgyis vársz vele.
2019. aug. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem akarja mit erölteted???
2019. aug. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd ha nagyobb lesz a vágya mint a félelme akkor majd hagyja. Nem kell erőltetni. Az csak feszélyezni fogja és mégjobban nem akarja vagy azt hiszi nem tudo neked megfelelni és vagy elhagy vagy muszájból lefekszik veled. Gondolom egyiket se akarod.

Hagyd és készen áll majd tudtodra adja, ha szereted megérted ha nem meg hagyd békén.

2019. aug. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne akard te feloldani a gátlásait. AZ idő majd feloldja.
2019. aug. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem mesélsz a lépésekről privátban?Lehet hogy azzal van a baj.


Csak tudasd a barátnőddel,hogy szereted, és vigyázol rá,stb. Talán kicsit felbátorodik. De ha nem akkor majd tényleg idővel feloldódik.

2019. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KJUsul ***** válasza:

Tippelek....

te 16 vagy a lány meg alig lett 13.... kivártad, hogy ne kerülj kóterba és most már dugnád....


De ha én 51 évesen elveszek egy 25 éves nőt felesédül, akkor pedofil vagyok.....


Érdekes egy világ.

2019. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!