Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orvosi egyetemre járó csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orvosi egyetemre járó csajok milyenek az ágyban? Többi lent.

Figyelt kérdés

Alakulgat most a dolog egy orvosi egyetemre járó lánnyal, aranyos, szép, meg minden, de többektől hallottam már, hogy az orvosira járó csajok elég frigidek.


Tapasztalat valaki esetleg?



#szex #lány #orvosi egyetem #orvosi egyetemista
2019. aug. 15. 13:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Eddig 2 barátnőm volt aki orvosira járt, egyik lány se volt frigid, sőt meglepően jók voltak az ágyban.

Egyik haveromnak a menyasszonya jár most orvosira, haverom közölte anno, hogy el se tudná képzelni mással a szexet.

2019. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
66%

Az alapján fogsz dönteni egy lánnyal történő kapcsolatodban, hogy milyen mendemondákat hallasz innen-onnan? Nem inkább a személye fog meg?

Az orvosira járó emberek sokat tanulnak, főleg vizsgaidőszakban ez tény, van stressz is bőven. Ettől a libidójuk még pont olyan mint a műszakin/humán/bölcsész/jogi stb. szakokra járó embereké, semmivel sem frigidebbek/tüzesebbek mint máshol, mert ez egyén és nem szakmafüggő.

2019. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy egy csaj milyen az ágyban, nem függ attól, hogy milyen egyetemre jár, sőt még attól sem függ, hogy egyáltalán járt- e egyetemre.
2019. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha tudnád mi megy itt...

Egy orvostanhallgató

2019. aug. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
24: Na mi? 😁
2019. aug. 16. 16:39
 26/27 anonim ***** válasza:
Nézz el egy-egy orvosis buliba.;)
2019. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

hulyeseg. orvosis lany vagyok, imadom a szexet, bdsm, perverzebb dolgok... volt h a csoporttarsam volt a pasim, kb nala laktam, minden nap tobbszor dugtunk:D


az viszont igaz, h a vizsgaidoszak stresszes, es olyankor nem a pasim a fo program (foleg h nyilvan elo is kell keszulni es nem csubakkakent allitani oda hanem szexiben, akkor volt h csak heti 1x volt szex)

2019. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!