Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mit takar, ha ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit takar, ha ezt mondjátok?

Figyelt kérdés
Ha egy lányt meg akartok alázni az ágyban, akkor azon mit kell érteni?
2019. aug. 15. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Beteg a pasid agya azt.
2019. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószinuleg, valami abnormalis dologra kell gondolni, de az a kerdes, h a lanynak mi a megalazo? Mert ha el lesz fenekelve es kozben lek*

Urvazod, attol lehet h csak megjobban beindul, vagy egy szolid fojtogatastol is... nem egyertelmu, masok az emberek szexualis teren is.

2019. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Be fogni a szajat, huzni a hajat kutya pozban, enyhen pofozgatni, lagyan "folytogatni", bele kopni a szajaba...
2019. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Használni. S ugy dugni ahogy csak akar.
2019. aug. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

Kérdezd meg attól aki mondta, mert ez rengeteg dolgot jelenthet, attól kezdődően hogy nagyon meg akarja … a lefogás, kötözés, leköpés és a BDSM egyéb területein át rengeteg mindent.

Függetlenül mindentől ehhez ugyebár két ember kell - olyan női partner is, aki erre vágyik és ebbe beleegyezik. Ha nem egyezik bele, akkor az a férfinak lesz megalázó - amikor közli vele a partnere, hogy bunkó f...sz vagy húzzál a …-ba.

2019. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem a pasim az illető, így nem fog neki összejönni. De kíváncsi vagyok, mire gondolhatott...

2019. aug. 15. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:

#3

Én imádnám, ha ilyen pasim lenne.

Minden barátomnak elmondtam az ilyen vágyaimat, de sajnos ha mondani kell hogy mit csináljon az úgy nem az igazi, hisz aki nem ilyen, az nem fogja sosem úgy csinálni hogy felizguljak tőle.

Sajnos ezt előre nem tudhatod a partneredről.

Egyébként kérdező, ez mindenkinél mást jelent, van akinél durvább dolgokat, van akinél "csak" ennyit. Több már nekem sem férne bele, max még az hogy a srác mondja meg mit tegyek, nem én döntöm el. Ez is mértékkel.

2019. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# ha gondolod összehozlak vele.:D
2019. aug. 15. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem érzem megalázónak, ha egy picit belemarkolnak a hajamba, vagy határozottan megfogják a csuklóm. Mindezeket úgy, hogy közben nem okoznak fájdalmat.

De azt például már megalázónak érezném, ha szex közben a fenekemre ütnének. Vagy bárhová. Vagy bármilyen formában, de úgy csinálná, hogy fájdalmat okoz. A párom is otromba dolognak tartja szerencsére.

2019. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenki mást gondol ez alatt.

Lehet az sz*patás, kikötözös szex, vagy bármi durvább

L

2019. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!