Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt pici mellű lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt pici mellű lányok, akik már elmúltak 18 tehát nem azért kicsi mert még nem fejlődött ki?

Figyelt kérdés

Mindenki szégyelli, pedig nekem pont bejön, bár ez ritkaság hogy bejön valakinek.

Egyébként szerintem a kis pénisz is jó tud lenni.. Vélemény?



2019. aug. 16. 05:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég kicsi.
2019. aug. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A kicsi szebb
2019. aug. 16. 06:04
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ráírsz majd az összes ilyen csajra?
2019. aug. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Ja bocs

Utóirat: nekem nem kicsi, teljesen átlagos hosszra, csak lehetne vastagabb

2019. aug. 16. 06:13
 5/19 A kérdező kommentje:
3-mas még nem tudom
2019. aug. 16. 06:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pasi vagyok, de megőrülök a formás pici cicikért. Max akkora legyen hogy elférjen a tenyeremben.

Ha pedig pici, max. 160 cm magas és vékony is a lány, nő, akkor az a gyönyör maga!

2019. aug. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kicsi van, tiniként nagyon szégyelltem, sokszor bántottak miatta a fiúk, hogy "hol a mellem"?

Most már nem érdekel, hogy kicsi.

A plasztikázást is elengedtem. Nem hiszem, hogy ez határozza meg egy nő szépségét, hogy mekkora melle van.

2019. aug. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

“A plasztikázást is elengedtem. Nem hiszem, hogy ez határozza meg egy nő szépségét, hogy mekkora melle van.”


Ez az amit nem ért meg a nők jó része. Aztán jön a plasztika. Majd a mégnagyobb plasztika, és a még nagyobb. Mert valójában nem is a melle méretével van a gond, hanem a saját maga elfogadásával, azon meg nem segít a sebész kése

2019. aug. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem valami nagy alig b kosaras , de engem nem zavar, 1 valami biztos a hátam nem fog fájni miatta
2019. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
24%
Igen, vannak ilyen lányok, különben nem forgalmaznának A-kosaras melltartókat. A kebelméret egyedi adottság. Jól tetted, hogy kiírtad a posztodat, igenis vannak férfiak akik kimondottan ezt szeretik. Azt javasolnám viszont ne csak a netről ismerkedj, élőben sokkal jobb :)
2019. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!