Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritálnak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritálnak ezek a "nemkérekprivit"Ilonkák? Akkor minek vannak itt fent? Tudtommal azért van a privát üzenet funkció, h emberek beszélgethessenek.

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 22:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
10# azt azert ne. Mert tudnak kialakulni jo beszélgetések is. En is szoktam. Van pár ember akikkel igen régóta társalgok
2019. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Ó és még egy hozzáfűznivaló.


A "hol találjak szexpartnert, alkalmira valakit" kérdéseknél a kérdező dióhéjában saját magából csinál szerintem h**ét. Basszus, egy mesét nem lehet úgy megnézni, hogy előtte 666 felugró szex reklám ne ugorjon fel. Ezer partner kereső, talán facebook-on is van valami ilyesmi csoport, ki tudja, és a nem tudom milyen népszerű alkalmazások is ott vannak. Meg szembejött velem olyan is, hogy swinger(?) club, vagy valami ilyesmi, ha az illető meleg, akkor valami olyan szauna. Bár szexuális kategória, sok mindent lehet kérdezni, alakulhat is valami, szerelemtől kezdve az alkalmiig, első sorban nem erre van kitalálva.


18/l

2019. aug. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen érteni kell hogy a nem az nem.

Mindegy hogy milyen okból.

Ezért nem lehet haragudni valakire, mert egy anonim oldalon nem szeretne beszélgetni, meg belemenni bármibe is.

2019. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%

Hat mert ilyen a net. Azt csinalhatnak egy telefon mogott,amit akarnak.


En elhiszem h a lanyok unjak ezeket az eletkeptelen lenyeket,akik szopatni,szexchatelni,mindent akarnak,es nem ertenek a szep szobol.


Lehet lepontozni.

2019. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
52%

Bírom ezeket én is. Kommentben ország/világgal megosztja a szexuis dolgait, de pont privátban ahol csak a 2 FÉL látja, nem, ott már nem akar róla beszélni.

De 10-zen évesek logikáját nem akarom megérteni!

2019. aug. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
24%

Hát nem azért vagyok itt h priviket vadásszak, hanem h megírjam a véleményemet, vagy ha vmi gond van akk megkérdezzem a gyakori népét.

Nincs kedvem az olyan üzikhez h "Szia véleményeznéd a f*rkam?"

"Ekkora f*rok már feladná a leckét"

"Szia van pasid? ismerkedünk?"


Kösz de nem!

L

2019. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
87%
Attól, hogy a nőket érdekli a szexualitás, még nem egyenlő azzal, hogy bármilyen személyesebbet szeretnének folytatni innen bárkivel is. A probléma ott kezdődik, mikor ezzel elütnek egy olyan lehetőséget, aki lehet hogy éppen komolyabb eszmecserét szeretne folytatni velük, és nem arról, amit ők szeretnének elkerülni. Sajnos a sok általános f**z miatt egy levesbe küldik azt a pár értelmeset is. Na utóbbi a kiábrándító, de engem személy szerint nem izgat, mivel nem akarok itt ismerkedni.
2019. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
28%

A legtöbb nő csak tapasztalatokat megosztani és informálódni jár ide. Megvan a pasijuk és a barátaik, a kialakult életük. Nincs ahhoz sem idejük, sem kedvük hogy jópofizzanak egy idegennel aki amúgy is az ország másik végében él valószínűleg.

Én fogadok privátokat, de lehet hogy használnám a nem kérek privit funkciót ha be lehetne állítani (egyébként régen be lehetett, úgy emlékszem). Van egy tökéletes példám pár perccel ezelőttről. Valamit írtam egy kérdéshez ahol a szopásról volt szó, jött egy privát, hogy ha sok van, akkor is le tudom-e nyelni. Ez már eleve értelmetlen, mit nyer azzal ha megtudja egy idegen nőről hogy igen, le tudja. De azért voltam olyan hülye hogy válaszoltam, hogy le tudom, de van kiét, és remélem hogy ez örökké így is marad, illetve hogy mindenki le tud nyelni 3-7 milit, mert aközött van egy adag. A következő az volt, hogy "Megnéznéd, nekem mennyi van?"

Az ilyenek miatt nem akarunk semmibe belebonyolódni privátban.

2019. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
50%

#16

Nincs kedvem az olyan üzikhez h "Szia véleményeznéd a f*rkam?"


"Ekkora f*rok már feladná a leckét"


"Szia van pasid? ismerkedünk?"


Ki mondta, hogy aki privátot ír, mint ilyeneket akarhat? Én például szoktam privátokat írni, de nem akarok ilyeneket.

2019. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%

#19 Mert a sok elmegyogyosbol indulnak ki.En is szoktam privit irni-a temahoz kapcsolodoan,de ha udvariasan irsz,vissza irnak,es meglatjak h normalis vagy.


Bar,szerintem engem nagyon nem tartanak mar normalisnak,azt eszre vettem,h Hippi elleni lepontozasi hadjarat van,de bele kell torodni.XD

2019. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!