Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem irritálnak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritálnak ezek a "nemkérekprivit"Ilonkák? Akkor minek vannak itt fent? Tudtommal azért van a privát üzenet funkció, h emberek beszélgethessenek.

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 22:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
#19: Nem mind, de sokan tényleg ilyeneket írnak... Ehhez meg kinek van kedve?
2019. aug. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
69%

Pedig Hippi tényleg pont a ritka normálisok között van!

Ha mindenki így írna és tényleg csak beszélgetne, meg a témánál maradna, akkor nem lennénk elijedve a priviktől.

Szóval ne ránk legyetek mérgesek, hanem azokra a férfitársaitokra akik az előző válaszokban lévő üzeneteket írják.

2019. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Én is szoktam írni de ilyen “ milyen a farkam”

meg hasonlókat soha. F.

2019. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Három napja kaptam ezt az üzenetet: Szia mondanál véleményt a farkamról?

Ma két meztelen képcserére vonatkozó ajánlatot is kaptam és egy snapchates felkérést is, oh! És valaki megkérdezte, milyen gyakran szopok. Voltak már jobb napjaim is... Mostanában nem vagyok elég aktív ezek szerint. :/

2019. aug. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
75%
#24,de miert nem tiltod oket?Az a baj,nektek lanyoknak szol a valaszom,h nem foglalkoztok azzal,h mindig de mindig ugyanazok irjak ezeket.Tiltsatok le oket,elfogynak.Utana latjatok majd,h nor.alis emberek is irnak.
2019. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem ugyanazok írják őket. Én is mindig csodálkozok, hogy mennyi degenerált f..sz van, mert mindnek más a felhasználóneve. Egyedül BMW-s Lacika talál meg rengetegszer, sokszor új felhasználónévvel, de rajta már csak röhögök. :D Egyszer írtam neki egy tök segítőkész üzenetet, hogy ha esetleg nem mindig ugyanazzal a 3 szavas sablonmondattal próbálkozna, egy fokkal több esélye lenne, de arra nem válaszolt, viszont utána még legalább ötször megkaptam a sablonüzenetet. :D
2019. aug. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
26# meg Sanya is ilyen.
2019. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, hogy soha nem fogynak el! Vannak azért visszatérők, de minden nap új felhasználónevek írnak, és nem egyet vagy kettőt, hanem sokat.
2019. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Hippi, ha tudnád hány embert tiltottam már le. Princess is köztük van pl. :D
2019. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
85%

Figyi,en regen rengeteget trollkodtam,ismerem az itteni terepet.Nekem legalabbis mindig ugyanazok irtak,onnan gondolom,h nektek is,de ugy tunik nem.


Princike meg hatalmas.Egyszer lany-fiu,leszbikus,hetero,ossze-vissza a bolcsodes gyerekekre izgulo balfek. Mondjuk nezd meg a toplistat,ebbol el abgyerek h pontokat gyujt.


Emiatt nem is irok komoly valaszokat.Folyton le voltam pontozva,mert nem tetszettek a valaszaim,ezert engem kj kellett maguknak nezni,meg privatban ocsarolni.Most nyugodtan irom ki,ilyenkor ejjel a normalisabb reteg is fent van.

2019. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!