Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakorin találtam egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorin találtam egy olyan dolgot, hogy 2 girls one cup. Gondoltam utána nézek, és mi ez?

Figyelt kérdés

Hogy izgathat ez fel bárkit? Kinek van, és ha van, mennyi igényt tartanak erre az "emberek"? Nem hittem volna, hogy a múltkor kapott videó után élhetek még át rosszabbat.

Nem ajánlom senkinek, hogy utánna nézzen, ha még nem látta volna.

Úgy döntöttem, hogy az elkövetkezendő héten vagy felakasztom magam, vagy 1 hétig bezárkózom a szobámba, hogy legyen időm ezt feldolgozni....



2019. júl. 11. 01:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz róla beszélni? Én is hasonló traumát éltem át itt, és kibeszélném, viber egyéb,? Ha kibeszélem jobb.


21/F ( normális, nem elborúlt nem gusztustalan)

2019. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Szerencsémre én csak tudom mi az, de nem láttam.


Inkább próbáld meg más dolgokkal kiverni a fejedből!

2019. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
B.ssza meg,az emberi kiváncsiság! Rágugloztam. Most nem alszok egy darabig,az tuti. Én nagyon megértő,és nyitottnak tartom magam minden szexuális aberrációra,de ez már nekem is sok.
2019. júl. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Ez nagyjából 15 éve volt újdonság.
2019. júl. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Elozo hozzaszolasokbol direkt wikire kerestem eleg is volt xd
2019. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom mi ez, de ahogy látom, lehet jobb is így
2019. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam egy videót egyszer ahol halakat öntöttek tölcsérrel egy lány hüvelyébe. Brrr. Most is elkap az undor. Idővel elhalványodik az emlék, de sosem tudod kitörölni. Soha...
2019. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég régi az a videó.

Még jó hovy nem a 1 man 1 jar című videót találtad meg.

2019. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan is, amikor egy férfi feldug egy csavarhúzót a húgycsövébe.
2019. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy alkohol mámoros pillanatban mutatta meg egy haver srác ezt a dolgot. Hát rendesen forgott utána a gyomrom. Az ilyen emberek tuti, hogy nem 100asok. Sem aki csinálja, sem aki ezt megnézni
2019. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!