Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy kis mellel kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis mellel kapcsolatos kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval csak azt a kis mellet szeretitek, ami feszes és peckesen áll?

Nekem kicsi a cicim és picit mintha meg lenne ereszkedve, nem annyira feszes és ha lehajolok csúnyán lóg. Arra mondjátok, hogy üres tejeszacskó?

Nem kérek perverz privátokat, köszi



2019. aug. 17. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem zavarna,ez legyen a legkisebb gond.


Hany privit fogsz kapni,mert a leirast nem olvassak el rendesen,nincsmit

2019. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, utálom
2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Látni kellene! Mi az hogy csúnyán lóg?

A kis ciciket is lehet szeretgetni! Nem ez a fő szempont egy kapcsolatnál! Ha igen, mert a pasinak ez lényeges szempont, azt a pasit ne sajnáld!

2019. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kicsi a mellem, mégis mindenki oda van érte. Lényeg a magabiztosság és az önbizalom.
2019. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a melles kérdések. Legalább annyira idegesítőek, mint a "elég nagy a farkam" kérdések. Egyrészt, ezt látni kell. Vagy tegyél ki arc nélküli képet, ez csak egy testrész, vagy senki nem fogja neked látatlanba megmondani. Egyébként pedig ha ki is tennél képet, és csak nem vagy bánya rém, az itteni kétségbeesett szánalmas férfiaknak úgy is tetszeni fog.
2019. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Imádom a pici ciciket teljesen mindegy milyen.
2019. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan olyan ez mint a farokméregetés.

Ne legyetek már elkeseredve.Amíg nem olyan mint egy srác melle, amíg egy kicsit is kidomborodik, jó az.

Nekem volt nagy, és kismellű barátnőm is és én mind a kettőt szerettem.Ugyan olyan lelkesen csókoltam mind a kettőt.

2019. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem lóg de nekem sincs nagy.

Viszont a srácok megvesznek érte. :)

Ne aggódjatok.

Sok fiú örülne neki ha egy olyat is foghatna.

Főleg itt a gyakorin. ;)

2019. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha valakinek azért kellesz, vagy nem kellesz hogy milyen a melled, az annyit is ér! Ha engem megfog egy nő személyisége és általános külleme, ez nem rontana el semmit!

Ne görcsölj rajta! :)


43/F

2019. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bizonyára csodás kebleid vannak, ne aggódj. 🙂
2019. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!