Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne egy kis mellel kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kis mellel kapcsolatos kérdésem?

Figyelt kérdés

Szóval csak azt a kis mellet szeretitek, ami feszes és peckesen áll?

Nekem kicsi a cicim és picit mintha meg lenne ereszkedve, nem annyira feszes és ha lehajolok csúnyán lóg. Arra mondjátok, hogy üres tejeszacskó?

Nem kérek perverz privátokat, köszi



2019. aug. 17. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva: látva tudnám megmondani.

Mert ez alapján simán lehet szexi is, de taszító is.

2019. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Lehet a fiúk válaszát várod, de miért számít, hogy ki mit mond rá? Szerintem semmi baj nincs veled, olyan vagy amilyen vagy és ha szereted magad akkor senkit nem fog érdekelni, hogy milyen a melled mert hidd el a pasiknak minden mell szép, ezt pont kb minden srác így gondolja, hidd el ez a dolog jobban zavar minket nőket mint a fiúkat. Pont olyan mint náluk a pénisz méret. Fel a fejjel, fogadd el és szeresd magad vagy ha zavar akkor mozogj és edz változni fog, na meg ahogy az idő telik is változik majd. Ne légy kritikus magaddal szemben. :)
2019. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12:


"hidd el a pasiknak minden mell szép, ezt pont kb minden srác így gondolja"


Köszönöm, hogy igazat adsz (többek között) nekem (is).

2019. aug. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyet max. a prolik mondanak. Hidd el, ha megvan a tűz, az oda-vissza vonzalom, amikor egész van az arcunk egymástól flörtölgetés közben, közben egymás szemébe nézünk, egyáltalán nem érdekel, hogy mekkora a lány melle, feneke, stb. Sokkalta inkább az, hogy milyen jó is megélni a szexualitást a vonzó emberrel. Remélem, hogy tudtam segíteni.


35/f

2019. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!