Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lány ilyenkor még szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ilyenkor még szűz?

Figyelt kérdés

Most valahogy átgondoltam az életemet... Beszélgettem egy csajjal és megkérdeztem tőle hogy szűz-e, azt mondta persze mert mégfiatal.

Ezután (mindegy hogy hogyan) szóba került a maszti és az is kiderült hogy beki már tövig bemegy egy fél literes flakon...

Jaa és ő attól is fél hogy fájni fog az első...


Miafa@z...? Elvette saját magától a szuzesseget? Mert nem gondolom hogy a hártyájába beférne egy fél literes uveg...


2019. aug. 18. 02:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Igazság szerint ez változó hogy ki minek tartja. Én személy szerint már nem tartom szűznek ha már egy fél literes üveg befér. Egyáltalán nem is értem hogy miért fél az első szextől? Neki már nem fog fájni. Nem is értem hogy gondolta ha egy jóval nagyobb dologtól nem fáj akkor egy pasi farkától fog? Elég furcsa gondolkodása van.
2019. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamuzott xD
2019. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!