Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki elmúlt 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elmúlt 20 és nem zavarja hogy még szűz?

Figyelt kérdés

Fiú vagy lány vagy?

Nem rossz így élni?

Én 22 éves vagyok és még sosem voltam lánnyal, de már borzalmasan vágyom rá.


2019. aug. 18. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

21/F


Nem zavar, az én dopaminrendszeremnek úgyse hiányzik ez

2019. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Itt?😂 itt 35-40 éves szűz balekok vannak, hagyjad már.... itt játszák az okost, az utcán egy nőre nem mernek ránézni.
2019. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én! 21 éves fiú vagyok. Csak felszines beszélgetésre vagyok képes emberekkel, szóval egyáltalán nem zavar, hogy nem engedek magamhoz közel senkit.


De ez betegség, tehát nem releváns a válaszom. :)

2019. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De releváns, nem volt megszabva hogy mentális probléma kizárva.


Amúgy meg egy-két stimuláns csodát tud tenni szociális lemaradás terén

2019. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 és ha rá függök ? Ugyan ott lennék minntha csajoznék, függőség nem jó, ezért még pl. sosem cigiztem, inni hetente iszok alkoholt, de cucc, áhh egyszer azt álmodtam, utána komolyan féltem, most csinálom a busz jogsit, becseszne ha züllenék, aztán ott a felelőség. Még mit nem!


(21/F)

2019. aug. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol is ugyanúgy durva és elcseszi az életed ha hagyod, a többi másik tudatmódosítót is lehet normálisan kezelni. Nem mondtam ilyet hogy minden nap állj be :D
2019. aug. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%
Az oldal tele van az ilyen emberekkel.
2019. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!