Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan aki elmúlt 25...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki elmúlt 25 éves és még szűz?

Figyelt kérdés

Ti még biztok abban hogy lesz párotok?

Nem rossz érzés ennyi idősen?


2019. máj. 3. 16:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Kb az itt irogató "férfiak" 70-80% !

A válasz ezredszerre is NEM. 25 feletti szűznek a szex történet már elúszott hajó, max prosti.

A párkapcsolat pedig teljesen elképzelhetetlen.

2019. máj. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LazyJones ***** válasza:
Vannak, legalábbis ismertem meg innen nem is egy, 30 feletti szűz nőt. Az első meg baromságokat ír, semmitől nem vágják el magukat azok, akik később esnek át ezen. Max a tinikapcsolatoktól.
2019. máj. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

#2 bocs de szerinted ezt ki hiszi el?


Nemhogy egy, hanem több 30 feletti szűz nő, akik itt ismerkednek a gyiken, és te vagy akkora casanova hogy az összes fickónál jobb voltál, mint az összes akikkel előtte találkoztak. Ha igen kérlek tanits, igérem a leghűségesebb szolgád leszek....

Elsőnek azt meséld el hogy 25 felett hogyan fog ismerkedni valaki aki előtte lévő 10 évbe a hormontultengéses kamasz lányok között se tudott összehozni semmit. 25-30 közötti nőknek meg nem fiúk kellenek, hanem férfiak. Sikeres határozott erős férfira, megfelelő szintű szexuális kulturával.

2019. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LazyJones ***** válasza:

#3 Találkoztam velük, nem megfektettem őket. És nem jobb voltam, hanem türelmesebb, meghallgattam őket, beszéltem velük, találkoztam velük. Nem, nem dugtam meg őket, de egyikükről tudom, hogy azóta összejött egy pasival, és nagyjából fél éve kapcsolatban élnek. (By the way a kérdés nem arról szólt, hogy ki feküdt le 25 feletti szűzzel, hanem az, hogy van-e. Volt.)


És így: nehezen. Baromira problémásan, gátlásosan, zárkózottan, egyesek totál prűdek, mások szimplán csak szoronganak és reménykednek, és volt olyan is, aki először nyitott lett volna, de aztán bepánikolt és inkább eltűnt.


Amúgy meg ugyanúgy, ahogy egy átlagos, problémásabb introvertált: hasonló a hasonlóval, alighanem némileg ügyetlenebbül, félénkebben, esetleg hirtelen felindulásból ágyba bújva egy megbánós este végén. Attól, hogy valaki elmúlt 25, sem retardált nem lesz, se nem vesz 180 fokot a személyisége, csak esetleg az elvárásai fogynak el lassacskán.

2019. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

#4 hat akkor az qrva nagy eredmény . Beszélgettél egy pár nyomi csajjal akik vagy elmenekültek vagy később mással dugtak. Ezt az eredményt nagyon irigylem tőled .

Aki pedig 25 éves koráig nem szexelt az retardált . Ezen nincs mit szépíteni . Normális a retardaltal nem jön össze , két zárkózott bizalmatlan ember pedig végképp nem merik meglepni egymás fele ezt a lépést . 30 feletti szűz nő pedig soha életében nem is akart szexelni, mert bármilyen introvertált vagy akármilyen ha szexelni akart volna azt bármikor bárkivel megtehette volna. Egy fiú pedig ha 25ig egy csajt se tud rá dumálni leitatni vagy annyit hazudni hogy meg kapjon legalább egy lányt az soha nem fős tudja megcsinalni később se!

2019. máj. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 LazyJones ***** válasza:
#5 Bocs, te most a kérdésre akarsz válaszolni, vagy farkat méregetni? Nem az eredmény miatt dumáltam vagy ismerkedtem velük, hanem azért, mert érdekes emberek voltak, problémák ide vagy oda, és többségüknél rohadtul nem az motivált, hogy egy újabb strigulát húzhassak a fejfámra. Aki pedig numerákban és életkorban méri az értelmi képességeket, arról nekem is meg van a magam véleménye.
2019. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Te jössz itt a világ megváltó sztorikkal . Én nem méregetek farkat. Te bizonygatod hogy így meg úgy a nők stb, közben kiderül hogy beszelgettel néhány lánnyal akik nem lett semmi. A kérdés erről szól . Szüzesség és kapcsolat.

Te fel hozol példát hogy mennyi lehetőség van erre kiderül hogy se szex se kapcsolat nem lett egyikéből se. Szóval a kérdés szempontjából teljesen mindegy hogy kivel beszelgettél. A bumeráng száma száma nem értelmi képesség ha nem 0-5 között van , ha 0 akkor igen is mentális kérdés. Élet képtelenség . Iq-t Eq-t ne keverjük össze. Iskolában tanulni nem az élet .

2019. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 LazyJones ***** válasza:

A kérdés: Vannak olyanok itt, akik elmúltak 25, és szűzek? Igen, vannak.

Bíznak még abban, hogy lesz párjuk? Igen, bíznak.

Nem rossz érzés ennyi idősen? De igen, szar nekik, ezért próbálnak tenni ellene.

Ezeket onnan tudom, hogy ismertem ilyeneket, némelyiküknek segítettem a kapcsolatát összehozni. Ergo láttam és tapasztaltam, hogy van az állapotból kiút, és nem kell hozzá semmilyen varázsvessző. Erről szólt a kérdés, és ez nem világmegváltás. És nem életképtelenség, a szex nem az egész élet, és nincs rá egységes recept, hogy kinek mikor lesz jó, és kinek mikortól működik. Bár gondolom, neked már ez a feltevés is szentségtörés.

2019. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igazat adok neked. Valóban lehet ebből a helyzetből “kiút”

1%.

Minden bántas nélkül , őszintén kíváncsiságból : ki vagy te és hol találkozol 25 feletti szűzekkel , főleg 30 feletti szuz nőkkel és milyen módszerrel próbálsz segíteni?

2019. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 LazyJones ***** válasza:
Egy többé-kevésbé átlagos 37 éves pesti pasas vagyok, akinek volt pár döccenője az életben, és némi érdeklődése a pszichológia iránt. A 4 nőből, akik 30 környékén is szűzek voltak, kettőt társkeresőn ismertem meg, kettőt itt, gyakorin. Egyikükkel egy ideig randiztunk, de végül kihátrált a kapcsolatból, másik egy gyors petting erejéig akart csak foglalkozni a kapcsolattal. Egyikük összejött egy 42 éves pasassal, ők vannak azóta is együtt, a negyedikről nem tudom, meddig jutott. Belezúgott egy pasasba, aki mellett nem érezte korrektnek, hogy velem is kapcsolatot tartson, úgyhogy inkább külön váltunk. Egyébként meg beszélek velük, találkozom velük, meghalgatom a gondjaikat, problémáikat, félelmeiket, átrágjuk azokat a gátlásokat és tabukat, amik meggátolják őket abban, hogy a szexualitást nyílt dologként kezeljék, és amíg független voltam, nyilván nyitott voltam testi kapcsolatra is, ha arra volt szükség. Általában nem arra volt. És igen, tény, hogy kevés rá az esély, de nem lehetetlen, és úgy vagyok vele, hogy amíg van rá esély, és akarnak változtatni rajta, addig inkább próbálok segíteni, mintsem közöljem velük, hogy esélytelen, és ássák el magukat küzdés nélkül.
2019. máj. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!