Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valaki jól néz ki, de az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jól néz ki, de az ismerkedésben béna akkor lehet hogy örökre szűz marad?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok. Magas és szálkás testű. Elvileg jóképű is. De nem tudok ismerkedni. Nem tudok közeledni a lányokhoz, és nem tudom miről kéne velük beszélgetni. Meg amúgy sem vagyok társasági ember.

Ha így folytatom akkor sosem lesz senki. Pedig belsőre rendes vagyok, csak kapcsolat teremtésben vagyok rossz.


2019. aug. 18. 15:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nem így van. Egy normális ember nem aláz meg más embereket. Akárhányszor szólítanak le végighallgatom az illetőt, beszélgetek vele, mert ennyi megjár mindenkinek, főleg ha van annyi bátorsága, hogy egy vadidegent leszólitanak.
2019. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 he84 ***** válasza:
91%
Ne általánosíts 8-as válaszoló. Ez nem így van, nem a nők nagy része alázza porrá az átlagos, kissé csúnya, kedves és szerény férfiakat. A felszínes, kényes, türelmetlen nők csinálják ezt, nem pedig a legtöbb.
2019. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
55%

#12 a kettő ugyanaz ! Csak másképp fogalmaztak.


A felszínes, kényes, türelmetlen nők csinálják ezt = a legtöbb nővel... csak magatokra olyan jelzőket használtok hogy igényes , érzékeny , és határozott....játék a szavakkal ...

2019. aug. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 he84 ***** válasza:
Értettem elsőre is, hogy mit írtál. Ám ez nem a legtöbb nőre igaz, hanem némely nőkre. Akikre te utaltál, azok a plázacicák és a simán szép nők, nekik a többségük valóban olyanok, persze lehet köztük is kivétel. Ám nem összes nők közül van ez, itt a különbség. Mindenféle nő van, ahogy mindenféle férfi is. Ha egy csúnya, vagy átlagos férfi csakis a szép, meg a plázacica nők között keresgél, akkor nagyobb esély van arra, hogy visszautasítást kap tőlük. Pont azért, mert ők felszínesek, kényesek, némelyikük beképzelt is. Igaz hogy én nő vagyok, ám én pont nem vagyok valóban se felszínes, se kényes, hanem átlagos, szerény és leginkább a belső, a kisugárzás, maga a személyiség érdekel. Mibdig is így volt, így is lesz. Volt már kapcsolatom átlagos férfival, ott is a belső érdekelt, az fogott meg. Az alfahímek engem kifejezetten taszítanak és megijesztenek. Ez is igaz, hogy sok nő, nem minden nő az alfákra bukik, én se.
2019. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!