Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi volt a legrosszabb dolog az ágyban?

Figyelt kérdés
Mi volt a legrosszabb dolog, tett, mondat, viselkedés a szex közben, előtte vagy utána amit egy férfi produkált számotokra.

2019. júl. 21. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem foglalkozott velem, "talán" én nem éreztem betette a 7 cm-es péniszét, nyomott 2-t, majd ment zuhanyozni.
2019. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer egy pasi azt mondta szex közben h "nah most már készülj lassan, mert ideje lenne elélvezned.Utána még dolgoznom kell"

Majdnem elkapott a sírás, és nagyon elment tőle a kedvem.

Pedig én nagyon vártam már a vele való szexet, ő meg ilyen bunkó volt :(

2019. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi ment a pipa.
2019. júl. 21. 12:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor konyorgott a baratom, hogy kapjam be neki, es elovette... Szoros volt, es erosen pisi szagu ami meg keveredett valami fura izzel. Nem eleg hogy beleakadt a fogamba a szore, de meg ez a szag is... Meg mindig felfordul a gyomrom ha visszagondolok. Kb masfel honapot voltunk egyutt...
2019. júl. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
be szerettem volna kapni neki, de nagyon szőrös volt és erős szaga volt... majd a szexre sor került és nem érdekelte hogy élvezem vagy nem, teljes erővel elkezdett lökni és hiába mondtam neki hogy fáj azt mondta az a dolgod hogy elviseld...
2019. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
ma 12:14 Jol meg jártad.Megalazott,,,dehat nektek kel mindig kemeny pasi meg rosszfiu,meg mittudom en ki.
2019. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

rá voltam izgulva nagyon, de nem volt merevedése, nyalni se akart. én meg úgy maradtam:(

38n

2019. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor arra került a sor, elvárta, hogy mindent én csináljak. Meg se akart mozdulni, kényelmesen elfeküdt, tarkora tett kezekkel és elvárta, hogy leszpjam és meglovagoljam, mert há' úgy kell azt. Ott is hagytam.
2019. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor erőltette, hogy vegyem be neki, és durván lenyomta a számba. Természetesen azt sem jelezte, hogy elmegy...
2019. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Brutal miket irtok. Igen nekem is voltak hasonlók. Pf. Pl mikor nem nagyon akart elojatekot,vagy elkapkodta,fő bűn! Vagy mikor hatradolt h na akkor cuppanjak ra ő meg semmi elojatek,vagy amikor azt akarta h beoltozik nőnek szoknya harisnya,vagy amikor azon vitaztunk h akkor a számba menjen el vagy nem

Persze sose mentem bele olyanba amit en nem.szeretek.


Ja volt még egy,en a változatos szexet szeretem es 3 póz után megszolalat h na.még egy koreografia:)

2019. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!