Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi volt a legrosszabb szexuális élményeteket, amit átéltetek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Lefeküdtem egy 22 centis farkú egyénnel. Utána 3 napig szar volt ülni.
2018. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos igencsak fiatalon kivancsiságból belementem egy leszbikus szexuális próbálkozásba. A hölgy konkrétan nagyon durva volt, ráadásul közbe rájöttem,hogy engem ez mégse izgat annyira.

Szörnyű élmény volt,utána nagyon

rosszul éreztem magam,mert rájöttem,hogy én ezt nem is akartam igazán, és nagyon szégyelltemm magamat.

2018. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
#2: és nem jelentetted fel?
2018. jún. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Amikor azt hittem nagy van neki erre tök kicsi volt és még a szex is szar volt
2018. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán kívántam a szexet éppen akkor, meg nem is volt nagyon előjáték, fájt és nem is élveztem kicsit sem, de ő még elkezdett csipkedni meg minden, hogy "elterelje a figyelmem", és "máshol fájjon". Mikor kértem, hogy hagyjuk abba, akkor bár nem sokra rá tényleg befejeztük, de azért előtte ő még gyorsan elélvezett.


Így utólag visszagondolva lehet, hogy ez nemi erőszaknak számít, de akkor ezt nem így éltem meg, csak kellemetlen élménynek a tuskó pasimmal, szóval szerencsére maradandó sérüléseket nem okozott.

2018. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
3-as,mivel szabad akaratomból történt,így nem. (2-es voltam)
2018. jún. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
1 hónapig talàlkozgattam egy pasival, az utolsó randinkon feküdtünk le először és utóljàra. Nem működött a kémia, alig nedvesedtem, a nyalàsa hol béna, hol fàjdalmas volt, harapdàlt mikor ràszóltam azt szerencsére abbahagyta, kb kettő percig csinàlta nyelvvel, aztàn bedugta...1 perc alatt elsült, de az is igen fàjdalmas és kellemetlen volt. Szóltam, de nem hagyta abba... Miutàn végzett, megkértem hogy öltözzön és menjen el, nem szeretnék többet talàlkozni vele. Megsértődött, de szerencsére lelépett.
2018. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Az első partnerem felizgulás szagától hányingerem lett.

Azóta más férfiakon is éreztem már ezt a szagot.


Életemben egy férfi volt, akivel szerelemből feküdtem le, az ő felizgulásának nem volt szaga vagy ha volt is, az nagyon vonzó volt.

2018. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért csak a nőké érdekel?
2018. jún. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
8-as Mit értesz az alatt hogy a felizgulásának a szaga? Bocsi csak nem értem
2018. jún. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!