Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy baj ha kicsi és görbe a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha kicsi és görbe a péniszem 21 évesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ismerkedni nem fogok a lányokkal de próbálom elfogadni, hogy nekem ilyen jutott. Nagyon nehéz beletörődni. Mikor tudom, hogy szégyen érne miatta.

2019. aug. 19. 19:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Ne nyavajogjal mar könyörgöm. Teljesen átlagos mereted van pont jo. De ha szerinted csak azon múlik hogy kitudj elégíteni egy lányt hogy mekkora a farkad akkor tenyleg ne szexelj!
2019. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Jajj, a napi önsajnáltatás. Annyira sajnállak téged, kisfszú férfitársam.
2019. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egészségesen élek azzal nincsen probléma.


Sajnos lefelé görbül.

2019. aug. 19. 20:31
 14/18 A kérdező kommentje:
Ritkán amikor reggeli merevedésem van amikor rá nézek nagyobbnak látom mint amikor magamtól próbálom meg felállítani. De lehet,hogy a szemem csal és nagyobbnak akarom látni.
2019. aug. 19. 20:37
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
Lehet véletlenül nagyító alatt nézted és azért tűnt nagyobbnak.
2019. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem kicsi a farkad, ha pedig a 4.5 cm vastagság valóban 4.5, akkor vastagabb is az átlagnál.

Az, hogy lefelé görbül önmagában nem nagy hátrány, max néhány lánynak esztétikai szempontból. Kutyapózban viszont előnyös is lehet.

21 évesen jobb ha elhagyod az önsajnáltatást, kár lenne a fiatal éveidet ilyesmivel elrontani. Ha mikropéniszed is lenne se tehetnél vele semmit. Az van amid van.

2019. aug. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%

Mindent elmondtak már a mérettel kapcsolatban az előttem szólók, átlagos a hossza, a vastagsága szuper. És az átlagos vastagság nem azt jelenti, hogy szar. Az átlag azt jelenti, hogy átlag, azaz a legtöbb nőnek tökéletesen jó. És a vastagság tényleg sokkal fontosabb. Én a lefelé hajláshoz szólnék hozzá, hogy a párom lefelé görbülő farkától hatalmasakat szoktam spriccelni, mikor hátulról dug. Szóval mindennek megvan az előnye. Nyugodjatok már le mindannyian, akiknek ilyen idióta komplexusai vannak. :D


21L

2019. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ez a lényeg, hanem hogy amilyen jutott, azt tudod e használni ;) Nekem is volt pasim akinek ilyen volt, semmi gond nem volt vele, hidd el :)
2019. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!