Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy pasi azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy pasi azt mondja, akkor mennyire hisztek neki?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt mondja, hogy sokkal nagyobb arányban tud orgazmust okozni a nőknek, mint az átlag férfiak. Például olyannak is, akinek előtte senki nem tudta összehozni. Elhinnétek? Ha nem, miért nem?


Irreális? Kort is kérek, és tapasztalat is jöhet.



2019. aug. 20. 20:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Mondani mindent lehet!

Ha én azt mondom hogy beszélek kínaiul, akkor te elhiheted, de aki valóban tud, az egy másodperc alatt a földbe aláz!

Egy nő nem a szövegnek hisz, hanem a tetteknek...

Na, akkor légy okos...

Egy tapasztaltabb nő az érintésből meg tudja ítélni, hogy az adott pasi mennyire van otthon a szex terén!

A játszótéren lehet (száj)hősködni, de az ágyban hamar kiderül minden...

2019. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Egy tapasztaltabb nő az érintésből meg tudja ítélni"

Állok elébe! Ezt ruhában is lehet (ugye??), még szexelni sem kell hozzá. Sőt, be sem kell nyúlkálni intimebb helyekre.

2019. aug. 20. 20:31
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet.
2019. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már sokmindent pasiktól, általában köszönőviszonyban sincsenek ezek a kijelentések a valósággal.
2019. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Sajnálom lányok, hogy csupa negatív tapasztalatotok volt. Egyikőtök írta a péniszméret dolgot. Ki az a buggyant, aki abban hazudik? Azzal lehet leghamarabb, és legegyértelműbben lebukni.


Ilyen szégyent én nem vállalnék be.

2019. aug. 20. 20:41
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
A természetesen lehet-et arra írtam, amit kérdeztél. Ruhát se kell levenni. Egy férfinek egy mosolyából, egy pillantásából, sőt egy szemvillanásából meg lehet tudni, hogy mit tud. Hogy mennyire képes használni a tudását, mennyire magabiztos a teljesítményét illetően. Ehhez nem kellenek szavak. Nem kell ezt ilyen röhejes módon demonstrálnia.
2019. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%
Pedig van olyan aki a mérettel kapcsolatban is kamuzik. Lehet azt gondoljak, majd a pillanat hevében úgysem veszi észre a nő azt a 2,3 esetleg 5 centi különbséget :D elég szánalmas de léteznek.
2019. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

20:42-es!

Ezt írtad: "egy pillantásából, sőt egy szemvillanásából meg lehet tudni, hogy mit tud"


Ha ez így lenne, akkor elég sok nő udvarolna nekem. Mire alapozod az állításodat?

2019. aug. 20. 20:50
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatra. Olyan férfiakkal, akik valóban nagyon ügyesek voltak.

Ha ezt nem érzik rajtad a nők, akkora nem tudsz annyit, mint képzeled.

2019. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már ilyen pasival. Nem hencegett a dologgal, de amikor rákérdeztem, hogy mennyire tartja magát jónak az ágyban, akkor mondta hogy 7/10. Én 9-et simán adtam volna neki. Hihetetlen volt.


Itt ismertem meg GYK-n.

2019. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!