Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a sorsban, a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a sorsban, a nem véletlen találkozásban? Régi pasi felbukkanásával kapcsolatban.

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron megismerkedtem egy sráccal, ő 30 éves, beszélgettünk fb-n és találkoztunk, úgy éreztem hogy jól érzi magát velem, én is jól éreztem magam, egy igazi "álompasi", vagyis nekem nagyon bejött külsőleg-belsőleg, azután találkoztunk még egyszer, de utána hiába próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, nem sikerült, nem válaszolt. Szeptemberben megismerkedtem a jelenlegi párommal, aki szintén az "álompasi+ kategóriába tartozik. Ma viszont láttam a nyári srácot a városban, ráadásul kétszer is, és nagyon fura érzések fogtak el :S szeretem a mostani páromat, de valamiért örültem neki hogy láttam a régit... ennek lehet valami jelentése? azóta nem beszéltem a régi pasival, de nem is mernék ráírni, hisz van párom...


24 éves lány vagyok


2013. jan. 3. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Agyadra ment az "álompasik". Ezt műveli a pénz is az emberrel. Nincs ebben a sors keze.
2013. jan. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pénz hasonlat volt.
2013. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi, az exek felkavaróak, de ez nem jelent semmit.

Engem is felkavarnak az első exek is a mai napig, pedig az ég világon semmit nem érzek utánuk.

A szakítás után fél évvel lett barátnője az exemmel, és zokogtam 1 óráig megállás nélkül, pedig nem szerettem és semmi pénzért nem fogadtam volna vissza, de amikor látod, akaratlanul is felvillan egy pozitív kép, mi lett volna, ha...


Ne aggódj, semmi rendkívüli nem történt veled.

2013. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaj, ilyesmi velem is volt... Csak én ezt 6 évig játszottam a pasival,egészen mostanáig. Még középsuliban kezdődöt, amikor majdnem összejöttünk, de mivel ő másik suliba kezdett járni(másik városban)megszakadt a dolog. Majd időközben kb. ilyen féléves viszonylatokban mindig felbukkant valahol, én mind a mai napig szeretem, vagy legalább is vágyom rá, amikor láttuk egymást ő is folyton nézett, de ettől több soha nem történt. Találkozásunk utáni időszakokban én mindig csak reménykedtem, hogy hátha most történik, majd valami, aztán mikor sikerült elfelejteni megint találkoztunk. Kérdésedre válaszolva: szereted a mostani párod? mennyire komoly a kapcsolatotok? mert, ha úgy érzed, hogy nem az igazi, akkor szerintem keresd meg és kezdeményezz, ha viszont úgy érzed, hogy a párod az igazi, akkor ez csak egy fellángolás, vagy csak a régi emlékek miatt jött ez elő, esetleg csak szeretnéd látni, hogy több pasi is foglalkozik veled, több mindenkinek tetszel, stb... Ha nem akarsz az illetőtől semmit, akkor szerintem ne írj rá, mert ő is félreérti a végén.
2013. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A talalkozas veletlen volt: neki dolga volt eppen a varosban, te is ugyanakkor jartal a varosban, helyileg ertelemszeruen mindket esemeny eppen a varosra esik, ezert hat lattad ot.


A helyzet erdekes resze az, hogy ez benned milyen erzeseket keltett.

Valoszinu, hogy a jelenlegi baratod es kozted meg nem olyan eros a vonzalom, vagy kotodes, hogy ez a "regi" srac ne jelentsen mar semmit es kozombos legyen szamodra az, hogy ujra latod ot.


Erdemes lenne elgondolkoznod azon, amit mar korabban is irtak: kivel akarsz valojaban kapcsolatot, tenyleg erdemes-e egyutt lenned a jelenlegi baratoddal, ha kozben van mas is, aki hatassal van rad, benne vagy-e teljesen erzelmileg a jelenlegi kapcsolatodban, ha egy masik srac igy hat rad...

2013. jan. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!