Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mit csináljak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mit csináljak hogy tovább birjam a szexet?

Figyelt kérdés
Az első alkalomal igen hamar el sültem kb 20 másodperc. De mar nem 1-2alkalommal szexeltem jo nem is 100x de aza lenyeg mar volt legalabb 7 alkalom ugyan azzal a lányal. Mondtak mar pl hogy majd reszegen probaljam meg mert ugy nagyon sokaig lehet birni. De hat ha nem akarok el menni olyan hamar akkor mindig igyak, valami mas modszer nincsen?

2019. aug. 20. 23:01
 1/4 Mickbro ***** válasza:
100%
Verd ki! Utána jobban bírod. Húzz óvszert!
2019. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap maszturbálj akár többször is, és akkor egy idő múlva egyszerűen több inger kell majd a csúcspont eléréséhez.

Ha már maszturbálsz, akkor próbáld úgy, hogy végig oszpontositasz a hosszabb elvezetert. Próbáld ne annyira befesziteni a tested lazulj el és folyamatosan figyeld. Amik jönnek "energiák, érzések " azokat egy nagyobb kilegzessel oszlasd el a testedben. Az aktus közben is figyelj ezekre és akkor ki tudod toldani a sex idelyet. Nekem (12 évesen ) a maszti mindössze 3-5 mp-ig tartott, de mára már a masztihoz legalább 20-30 perc kell. Ha lassabban csinálom, akkor ötletem sincs mennyi idő kellhet hozzá, valószínűleg 40-60 perc. Ezt a mindennapos maszti tette, mert hát nálam aztán dúlnak a hormonok. Szoooval gyakorólj és figyelj magadra, próbáld eltéríteni azokat az energiákat a falloszodtol a testedbe.

2019. aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az óvszer hasznos lehet egyébként is - egyetértek. Az orgazmus (a férfiaknál is) bizony fejben dől el (ld. spontán éjszakai magömlés). Maszturbáció során figyeld meg a testedet, mikor hogyan tudod szabályozni, visszafogni. Utána "élesben" egyszerűen amikor érzed, hogy "jönne" akkor vedd ki és addig csinálj mást (orális, ujjak stb.) majd utána tedd vissza. Az is segíthet, ha pózt váltotok, keresd meg azt amelyikben "tovább megy".
2019. aug. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

attól függ fejben van e a hiba.


ha magadnak csinálod otthon, akár intenzíven is, akkor mennyi idő alatt sülsz el?


amúgy a részegség nem a legjobb módszer, hatásosabb a több menet. Kapcsolat eleje, ilyenkor az ember van, hogy 2-3-4-5ször is nyomja egymás után, mert még sok az energia

2019. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!