Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan homoszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan homoszexuális ember, aki képtelen elfogadni, hogy ez normális?

Figyelt kérdés

Nem pusztán vallási okok miatt, hanem egyszerűen érzi, hogy valami nem oké, ha 2 féle nem létezik, és szaporodni is csak így lehet.


A kérdést egyáltalán nem szántam provokatívnak, csak szimplán kíváncsi vagyok.



2019. júl. 22. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Rendellenes dolog, az biztos. Ettől nem lesznek rosszabb emberek, én sem provokációnak szánom, de ez tény és való.
2019. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%

Ez így van rendjén 2 nem van, nem születhetsz 3.nak ennyi. A többi orientáció hogy meleg/transz/trolibusz/ vagy. Nekem ez a gondolkodásom melegként, el fogadtam magam.

Igen csak nő és férfi tud gyereket nemzeni, elég fura lenne ha egy nő terhes lenne egy másik nőtől. :D

Kövezzetek meg, de szerintem igazam van.

2019. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Ha nem is voltam képtelen rá, de nagyon nehéz volt és szakember is kellett hozzá, hogy megbarátkozzak vele. Kb. 1 év alatt jutottam el a pszichológusommal odáig, hogy már nagyjából elfogadtam, és mivel általában próbálom a világomat racionális szabályok mentén értelmezni, ezért ez is vált be. Ha a pszichiátria és a lélektan egyaránt a szexuális orientáció normál variációjának tartja, akkor irtózat arrogáns lenne tőlem ezt kétségbe vonnom.


Aztán a fenti érvet, amit te felhozol igazából már akkor megcáfoltam magamban, mikor először felmerült, illetve találkoztam vele.

1. Az állatvilágban is megfigyelhető a homoszexualitás. Ami pedig a természetben az élővilág veszélyeztetése nélkül előfordul, az szükségképpen nem rendellenes, tehát legalább semleges.

2. Millió+1 olyan hetero pár van, akik nem vállalnak gyereket. És őket senki nem bántja, ami szerintem abszolút helyes. Viszont innentől fogva ez az érv számomra egyrészt kettős mércét alkalmaz, másrészt undorító, álszent és képmutató hányadék.

18/p

2019. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

"ha 2 féle nem létezik"


Ezt nem teljesen értem. De...

Ha valaki homoszexuális, akkor nyilván létezik. Vagy nem létezik homoszexualitás? Ez eléggé ellentmondásos. Hogyan nem létezhet valami, ami létezik?


"szaporodni is csak így lehet"


Nem teljesen értem azt sem, hogy miért kéne azzal törődnie valakinek, hogy hogyan lehet szaporodni. Engem speciel nem érdekel a szaporodás.

2019. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval azért normális, mert csak két különböző nemű ember szaporodhat?


Nem mindenki kimondottan a szaporodás miatt szexel, egy hetero pár sem ezért éli le egymás mellett az életét.


A szexnél vannak sokkal fontosabb dolgok is az életben és egy párkapcsolatban.


27F Meleg (kapcsolatban)

2019. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jojózni ilyen kérdéseken, vallási megközelítéseken, lehet elítélni más érzéseit életmódját de a lényeg ugyan az marad.

Ha van két ember akik kölcsönösen szeretik egymást és együtt képzelik el a jövőjüket akkor ki és milyen akarja megmondani nekik, hogy amit tesznek azt nem helyes? Hisz nem ártanak az ég világon senkinek. Nem szaporodnak? És az miért gond egyeseknek? Azzal elégedettek volnátok, ha minden meleg összehozna 3gyerkőcöt, hogy darabra megkegyen aztán utána már békén hagynátok őket? Isten látja a lelkem nem értem miért forgolódik valaki álmatlanul azért mert két férfi vagy két nő szereti egymást? Mi a fene bajotok van nektek?

2019. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%

#3

“Ami pedig a természetben az élővilág veszélyeztetése nélkül előfordul, az szükségképpen nem rendellenes, tehát legalább semleges.”


Szóval a genetikai betegségek sem rendellenesek, csak mert léteznek? Ez elég érdekes gondolatmenet...szerintem a homoszexualitás ugyanolyan genetikai rendellenesség, mint pl az, hogy nekem gyerekkorom óta rossz a szemem. Ez egy “defekt”, csúnyán szólva. Ettől még nem vagyok fogyatékos a rossz látásom miatt és természetesen a melegek sem azok, nem kell félreérteni. Viszont az egyértelmű, hogy genetikailag ennek nem így kéne lennie. Mert ha ez egy egészséges dolog lenne, akkor nagyjából ugyanannyi homoszexuális létezne, mint hetero, nem csak a lakosság 10%-a(és ebbe azok is bele vannak kalkulálva, akik nem vállalják fel), és tudnának egymással szaporodni is. Legalábbis nekem ez a véleményem, de bántó szándék nélkül, csak mint tények vázolva. Semmi bajom amúgy a melegekkel, van is egy nagyon jófej, értelmes meleg barátom :D

2019. júl. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

#6

A kérdés nem arra irányult, hogy zavar-e, hogy mások mit csinálnak egymással otthon. Kit érdekel, ez mindenkinek a magánügye.

2019. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség! 2 nem van, nő és férfi, a homoszexualitás nem nem, hanem vonzódás. De passz.
2019. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

#7 Tudod hol megy félre a gondolatmeneted?

Azt mondod, hogy rossz a szemed. És ennek genetikai okai vannak. Ez amolyan "genetikai deformitás". Átérzem. Nekem is rossz a szemem. Ezért gyermekkorom óta szemüveget kell hordanom, hogy a mindennapokban ez a genetikai defektus ne okozzon számomra problémát. Tehát szükségem van beavatkozásra ahhoz, hogy fenn tudjam tartani a minőségi élet érzetét. Egy homoszexuálisnak viszont az ég világon semmi negatív hatással nincs az életére az orientációja. Azt mondod, hogy nem szaporodhat. Viszont ez sem állja meg a helyét. És ez könnyen belátható. Biológiai értelemben egy homoszexuális férfi vagy nő nem meddő. Képes szaporodni. Genetikai értelemben egészséges örökítő anyaggal rendelkezik. Az ok, amiért nem szaporodik az nem szervi eredetű hanem a párválasztásra vezethető vissza. De akkor mindenki aki olyan párt választ akivel nem lehet közös gyermeke az genetikailag deformált? Hisz akkor az a heteró férfi vagy nő aki tudatában van, hogy a partnere meddő, tehát nem lehet gyermekük viszont ennek ellenére mellette marad akkor szintén genetikai deformitásnak tekinthető. De ide tekinthető az a pap/szerzetes/apáca is aki vallási meggyőződése miatt dönt úgy, hogy nem vállal gyermeket.

Remélem így már érted miért nem értek egyet Veled ezzel kapcsolatban...

2019. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!