Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz vidéken...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz vidéken normális, szeretetben alapuló kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem vagyok már fiatal, volt is kapcsolatom, de azóta úgy érzem elszaladt a technika, vagy nem nekünk való már. Vagy szeret, megbecsülés senkit sem érdekel, kihalt az emberekből? Mintha a hetero kapcsolatban is csak a dgas lenne a cél, majd tipli.

Tényleg itt tartunk?! :(



2019. aug. 17. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Vidékről a többség elhúz nagyobb városokba.

Így alapból kisebb körből tudsz választani.

Rengetegen félnek, bujkálnak.

Utóbbira minél kisebb településen lakik valaki annál nagyobb az esély.

A párkapcsolat ez mellett macera, felelősség.

Még a heterok között is nehéz normális, tartós kapcsolatot találni.

A melegeknél még ott vannak a fentebb leírt problémák.

És akkor a mostani fidesz által gerjesztett homofóbiáról, gyűlöletkampányról még nem is tettem említést.

2019. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En nagy varosban elek de itt is szerencse kell hozza olyat talalni akivel egy hosszab kapvsolat alakulna ki.
2019. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Fogyasztói társadalomban élünk, kérdező. Használd, dobd el, szerezz újat. Ez most a szlogen, senki sem akar nyűglődni hosszútávú kapcsolattal.
2019. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Péter 26 ***** válasza:
100%
Én is komolyabb kapcsolatot keresek elsősorban,passzív fiú vagyok.
2020. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, az első kapcsolat erősen érzelmi alapú volt, jóval idősebb partnerrel. Azóta sem találok olyat. Talán azért is, mert nehéz elnyerni a bizalmam.
2020. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy azért, mert az elsöt keresed a következöben is.
2021. márc. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én középkorú vagyok ,volt már kapcsolatom együttélős,több éves.Nálam fiatalabbal.

De egyáltalán nem őt keresem újra !

"csak" olyat szeretnék, akivel érzelmek vannak,szeretet és mindig jól érezzük magunkat együtt.

Na ez ,ami nehéz...mert sajnos ma ez nagyon nem divatos.

2022. jún. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!