Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hivatalos papírra rácseppent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivatalos papírra rácseppent spermát hogyan lehet kimagyarázni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan nem szándékosan csináltam, de kb 2 hete nem vertem ki. A papír az íróasztalon volt, a nyomtató tetején. Olyan jól esett kiverni, hogy jó magam sem hittem volna, hogy ekkorát tudok spriccelni. A gond csak az, hogy pár csepp ráment az iratra, amit holnap reggel kell vinnem a gyakorlatvezetőmnek. Aki ráadásul egy dögös vörös milf, de ezt csak úgy zárójelben jegyzem meg. Szóval hogyan tudom ezt kimagyarázni, ha meglátja a foltokat?

2019. aug. 21. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod másnak mondani. Még nem láttam ilyet de lehet elhiszi hogy valami kaja az vagy ilyenek, az mondjuk hanyagságra utalhat de inkább minthogy megtudja hogy ráverted...
2019. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sperma ilyen kisse atlatszo folt lesz,mondd azt h kicsi viz cseppent ra.Nekem volt h a falra spriccelt,de elhalvanyult szerencsere.XD
2019. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtasd ki mégeccer
2019. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tésztaszósz.
2019. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolsz? Elviszi laborba bevizsgáltatni milyen folt?

Leetted majonézzel, ennyi. Legyen már egy kis sütnivalód...

2019. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szkenneld be és a foltot javítsd ki, majd úgy nyomtasd ki.

Ennyi.

2019. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod,hogy rácsorgott a taknyod és kész.
2019. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mekkora a folt, tej, tejföl, majonéz, joghurt stb. - az étkezőasztalon hagytad miközben vacsoráztál és kész. Nem fogja nagyítóval vizslatni és nem fogja érdekelni milyen folt akár "dögös milf" a gyakorlatvezetőd akár nem. Bármilyen meglepő de a "dögös milfeknek" nem jár állandóan a szexen az eszük, pláne nem a diákjaikkal.
2019. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha végképp lebuksz, még megmentheted a helyzetet azzal, hogy ennyire örültél, mikor elkészültél a feladattal. :-)
2019. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Kamu !!!. Mert lelehet törölni.
2019. aug. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!