Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket izgatna, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket izgatna, ha a lány látszólag tiltakozik?

Figyelt kérdés
Szexelnétek vele ilyen módon, ha ezt szeretné?
2019. aug. 21. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Izgalmas, ha finoman ellenkezik :)
2019. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden gond nélkül.


30/F

2019. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

- Drágám, játszunk megerőszakolósat!

- De én nem akarom...

- Ezaz, jól csinálod.

2019. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonymousreview60 ***** válasza:
Naná. 30F
2019. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha 100%-ig tudnám, h mégis akarja. Vagy akkor már inkább 200%.
2019. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem izgatna, senkit nem akarok meg csak jatekbol sem megeroszakolni. raadasul azt se tudnam, h most akkor akarja e vagy nem?! ha meg elotte bejelenti, h most tiltakozni fogok, de amugy nyugodtan szexeljunk akkor meg eleve oda a "tiltakozas". ja es meg hulyenek is nezem, h most mit akar?
2019. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Van akit izgatna, van akit nem és a legkisebb ellenkezést is képes visszautasításnak tekinteni ami letöri úgymond a libidóját. Akinek egészséges az önértékelése, van némi gyakorlata és ismeri a partnerét az tudja, hogy a kis ellenkezés mit jelent. Ezzel együtt a tényleges nem az bizony nem, nem pedig talán, vagy provokáció - különben nemi erőszak, ami bűncselekmény.
2019. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.:)
2019. aug. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi csináltunk ilyet. Nem volt ilyen hogy megbeszéltük rögtön előtte, hogy “most akkor játsszunk megeroszakolosat, ellenkezni fogok sem igazából akarom”. Beszéltünk róla egyszer hogy jó lenne kipróbálni. És egyik alkalommal párom nagyon durván indított de tudtam hogy ez azért volt. Én pedig rajatszottam a dologra, ellenkeztem stb mondtam hogy faj meg ne tegye. Az lett hogy kikötözött :D és vegigcsinaltuk. És nagyon tetszett.

És nem valaszolok privát uzenetekre

2019. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, lányként válaszoltam bocsika. De barátom nevében is mondhatom, nagyon jó volt :D
2019. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!