Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok, de van egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok, de van egy lány barátom, aki látszólag többet szeretne tőlem, mint barátság! Mit tegyek? Járjak vele?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta barátok vagyunk. Mindenben egyet értünk, egy az izlésünk, stb. De mostanában utal arra, hogy milyen jó lenne, ha mi ketten járnánk, sőt randizni hivott. Nem tudja, hogy meleg vagyok és egyelőre nem is akarom neki elmondani. Viszont félek, hogy egyszer azt fogja hinni, hogy vele van a baj és azért nem tetszik nekem. Mit tegyek ? Taszit a gondolat, hogy vele járjak, de nincs más kiút... Próbáljam meg ? :/

2015. júl. 18. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Mond meg neki hogy te a fiúkat szereted.
2015. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal csak az idejét húzod, ha úgy kezdesz vele járni, hogy taszít még a gondolat is.


Ha nem érzed annyira közeli barátnak, hogy elmondd, azzal nincs gond. Hetero és biszex srácok se járnak minden lánnyal, aki felveti az ötletet.

2015. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

"Taszít a gondolat... de nincs más kiút."

Ja, mert a korrekt, őszinte viselkedés már nem is jön szóba...


Meg mi az, hogy járj vele? Már nem azért, de ha meleg vagy, sosem akarnál lánnyal járni... plusz átvered őt is, összetöröd a szívét... csak gratulálni tudok, hogy a lány a legnagyobb gyökeret tudta kifogni.

2015. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. :PPPPPPPPPPPPPPP
2015. júl. 18. 12:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Mondd meg neki, hogy kedveled, de meleg vagy. Fő az őszinteség!
2015. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod, nem? Akkor meg miért hazudnál neki? Légy őszinte!
2015. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet véletlenül, hogy ő az a lány?


http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas__..

2015. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha a természeted ellen cselekszel, akkor perverz dolgot művelsz. És még őt is hülyítenéd, ami még rosszabb.


42F

2015. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#7: Nem az a lány, mert nem kerülöm és válaszolok az üzeneteire is :)
2015. júl. 19. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!