Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők. Boldogok vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők. Boldogok vagytok a kis péniszű párotokkal?

Figyelt kérdés
A kérdés bebizonyítja, felesleges ilyenen aggódni mivel teljes és boldog kapcsolatotok van igy is hogy nem nagy.

2019. aug. 22. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor jutunk már el odáig, hogy leálltok ezekkel a kérdésekkel. Senkit se érdekel, hogy kicsi a p*cs*tök, az se hogy ha nagy. Ez egyedül rátok tartozik, meg a barátnőtökre ha van.

Egyszerűen gyerekes és szánalmas már amit itt művelnek egyes emberek, ezzel a f*rok kérdéssel kapcsolatban.

2019. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem átlagos méretű a barátom, és ilyen téren nem panaszkodok.

Még így is van olyan póz, amiben nagyon benyomja, és az is tud fájni hidd el!

2019. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent neked a kicsi?

Nekem eddig átlagos méretű parjaim voltak es meg igy is volt hogy fajdalmas volt.

2019. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha túl nagy fáj egy két futókalandra jó mert hajt a kíváncsiság hogy milyen de tartósabb kapcsolatra nem jó 3 olyan barátnőm is van akik pedig egyenesen irtóznak is a nagy mérettől mert fájdalmas nem élvezetes... persze a túl kicsi se jó de kb 13cm meg saccra 3,4 cm felett már a legtöbb nőnek jó mert átlagos és akármilyen zagyvaságokat is fognak összehordani mindig az arany középút lesz a legjobb.... N
2019. aug. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanakkor ha szerinted kicsi és emiatt tele vagy komplexusokkal amit hidd el jobban meglátszik a viselkedésedben meg az ágyban is mint gondolnád az már bővel elegendő ok hogy kiábránduljon belőled a partnered. Szóval ahelyett hogy azon kattogsz amin nem tudsz változtatni inkább tanuld meg elfogadni magad és a tényt hogy mások vagyunk lehet sőt inkább biztos hogy van olyan nő akinek nem felelsz meg de olyan is akinek meg igen! Aki keres az talál.
2019. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen mert nem kicsi neki , nekem ponnt megfelel
2019. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak nagy farkú srácokkal kezdek ki mindig. Kicsi nem kell.
2019. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

#7 amikor kikezdesz valakivel, már előre tudod a méretét? Kicsit sem kamu szagú...


Az ilyen kérdést kiíró pasiknak már a 16 centi is kicsinek számít, tehát nem tudom, mit értesz ez alatt. Többféle méretű párom volt már, és higgyétek el, nem ez határozta meg a boldogságomat.

2019. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Fura ,hogy mindenki tudja mit feltetelez a kérdező.:D Plussz már a meretet is pontosan tudják. Latnokok vagytok igaz?xd
2019. aug. 22. 17:50
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen párom nincs, nemhogy kispéniszű, vagy bármilyen! :) Boldognak boldog nem vagyok, de hasonló :) De érzésem szerint a Világ legboldogabb 20%-ában benne vagyok.

Egyébként másik, hogy pl egyedül, vagy társsal jobb, tehát inkább van valaki pl kispéniszű párral, de akit amúgy szeret, vagypedig egyedül. De nemtom itt már írták-e , most nem jut eszembe a neve, de a péniszre rá lehet szerelni valamit, talán ilyen gumiból van, egy ilyen "pénisznagyító műpénisz", és akkor azt úgy ráhúzni az igazira, aki nnics megelégedve a méretével. Tehát az igazi péniszére ráhúzza, és akkor olyan lesz, mintha nagyobb lenne.

2019. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!