Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok a párotokkal ha szeretitek de nem vagytok boldogok vele?

Figyelt kérdés
Együtt vagytok, elvagytok, de mègsem érzed azt mint régen, hogy mennyire jó de még mindig szeretitek.
2016. nov. 29. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer szakítottam ezért.
2016. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod, a kapcsolatok úgy működnek, hogy azokon bizony dolgozni kell! Ha nem teszitek, akkor ellaposodnak.

Az természetes, hogy a kezdeti rózsaszín ködös állapot elmúlik, ha azt várod, akkor mindig csalódni fogsz.

De újra és újra vissza lehet hozni belőle valamennyit, ha tudatosan tesztek a kapcsolatért: sok minőségi idő, közös élmények, újra randiztok, flörtöltök, törekedtek egymás elcsábítására újra és újra, színesítitek a szexuális életeteket.

Ez bizony melós... de ha nem teszed, akkor a kapcsolat garantáltan ellaposodik. A következővel is. És az azután következővel is.

2016. nov. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A volt barátommal 3 és fél évig voltunk együtt, de az utolsó fél, 1 év már nagyon nyögve-nyelős volt. Most szeptember elején mondtam el neki, hogy már annyi gondunk, problémánk van egymással, amit már képtelenek vagyunk megoldani és már "utolsó esély" is túl sok volt. Szerettem, mint embert, barátot, mint azt a személyt az életemben, aki mindent tud rólam és kinek bármit elmondhatok. DE nem voltunk már szerelmesek, nem kívántuk egymást, elvoltunk egymás nélkül is.

1 hónapig voltam egyedül, de "csak" az első két hét volt szörnyű! Nem akartam, hogy legyen bárkim, egyedül akartam lenni. Aztán egy régi ismerős felbukkant az életemben és nem tudom, mikor voltam ennyire boldog, szerelmes és kiegyensúlyozott! :)

Szerintem ha nem jó, akkor mindkettőtöknek jobb, ha megadjátok az esélyt egymásnak, hogy boldogak legyetek valaki más oldalán! :)

2016. nov. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell eldobni,meg kell javitani!!Ez mindkettötök dolga!gondolom te is tehetnel tobbet a parodert es o is erted!a boldogsag is elmulik ha nem apoljak,elvagytok tunyulva szedjetek ossze magatokat!!amugy miota vagytok egyutt?hany evesek vagytok?
2016. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
20 vagyok bnom 17. Par nap mulva lesz elso evfordulo.. es ezt erzem baratnom nem tesz meg annyit amennyit en teszek meg erte, inkabb hazamegy hetvegen korabban hogy a csaladdal legyen(ez mar par honapja igy megy). heti 4-5napot otthon van, vasarnap egesz nap igy nem is ertem, mintha nem.is akarna velem lenni kettesben, annak ellenere hogy mondja nagyon szeret es velem akar lenni orokre..(de fiatal meg, honnan tudna ezt)elobe is teljesen ugy viselkedik, bar neha mintha ugy latnam ragodik valamin de aztmondja csak bambul es faradt..
2016. nov. 29. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekek vagytok még,ez a kapcsolat úgyis szakítással fog végződni mint minden ilyen 17 éves kori "nagy szerelem"
2016. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már most nem vagytok boldogok, akkor kár erőltetni. Nagyon fiatalok vagytok. Bár én is ennyi voltam, mikor a férjemmel össze jöttünk. De én sosem éreztem kétséget. Engedjétek el egymást.
2016. nov. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Eddig majdnem minden kapcsolat így ért véget. Fájdalmas szakítások tudnak ezek lenni, de végül mindig rájöttem hogy így volt helyes.
2016. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!