Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem találok jó szeretőt itthon? Más lány is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Külföldön éltem egy darabig, ahol megismerkedtem néhány férfival.

ELKÉPESZTŐEN jók voltak az ágyban. Nem vicc. Visszagondolok és már benedvesedtem.

Most elkezdhetném írni miket hogyan, hol csináltak és miképp, de felesleges, mert csak elszomorodom a régi szép emlékeken, amik a múlté.



Ehhez képest idehaza, valamiért, istentudjamiért, a férfiak nem tudnak szeretkezni.


Minden nap szomorú vagyok, mert nem találom meg a párom és itt van a lakásom, nem abban a másik országban.

Olyan férfi pedig nem kell, akiben nincs meg a mediterrán szenvedély.


2019. aug. 22. 16:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
35%
Napi provokatív kamu.. Köszönjük.
2019. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
59%
Köszönjük Emese. A "napi kamu" kategóriában írogasd a meséidet.
2019. aug. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu!
2019. aug. 22. 16:22
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
En tudom hogy mire gondolsz! A kulfoldi pasik szerintem atlagban sokkal jobban is neznek ki kuldore es valahogy eleg szenvedelyesek is. Persze lehet hogy csak pont olyanokat fogtunk ki de akkor itthon miert nem?:)) talan ez is a magyar buskomorsag hozadeka
2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
70%

Tudod miért van ez?

Mert a sok kis qurva, elkapatta az ellenkező nemet, meg oda vissza.

Így sokan úgy vannak vele, minek a szenvedély, kap egy tízenéves tini pitsát, vagy egyet aki a húszas évei elején jár, azokért nem nagyon kell megküzdeni, dugnak egyegyszerűt, és szia, na az ilyenekből ezrével látsz az utcán!

2019. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
6%

Van egy 5-ös bmw-d, úgy jönnek mint a legyek a szarra!

Akkor szerinted ezek majd megerőltetik magukat hogy szenvedélyesek legyenek? Egy kósza dugás, aztán kirúgja a csajt a kocsiból, az meg örül hogy “jaj képzled Kriszti, a pasi olyan bunkó volt tegnap, megdugott és kilökött a kocsiból, álompasi, tökre felizgatott” ezek szerinted hol fognak szenvedélyesen minőségit szexelni?

Sehol, ott vannak a kis fiatal luvnyák akiknek kimondottan csak az alázós szex a jó, abban pedig nincs szenvedély... a gyerek kénye kedve szerint használja a csajt, nem kell neki odafigyelni, ha a végén lehugyozza az még plusz bónusz is.

Lehet ezzel vitatkozni, csak felesleges!

2019. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféle habitusú férfi megtalálható itthon és külföldön is.

Jókat fogtál ki, akik megfeleltek az igényeidnek.

Biztos sok szenvedélyesebb típusú férfi járkál az utcán, csak nincs rájuk írva.

2019. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni??
2019. aug. 22. 16:58
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Visszamész!

Itt nem találsz szenvedélyest, felejtsd el!

2019. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Én szenvedélyes vagyok, csak éppenséggel mindenki az ellenségem...
2019. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!