Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero lanyok volt mar leszbik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lanyok volt mar leszbikus kalandotok? Ez gaz? (Tobbi leirasban)

Figyelt kérdés
A fiukat szeretem es nem vagyok leszbikus de azert egyszer kiprobalnam egy lannyal. Ez normalis? 19L

2019. aug. 22. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%

Normalis nincs baj ezzel. En is tok heteto vagyok megis volt egy 4es elmenyem ahol a lannyal mi ugyanugy foglalkoztunk egymassal. Es meglepodtem de izgalmas volt. Kulon lannyal nem ismerkednek ilyen cellal mivel amugy nem vonzanak a nok de igy tobbesben siman nyitott vagyok erre. Ha kivancsi vagy probald ki, nem tortenik semmi:)

23L

2019. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Akkor ti biszexek vagytok. Én nem tudnám elképzelni, hogy hozzáérjek erotikusan egy nőhöz, vagy ő hozzám. A nyalás gondolatától meg egyenesen hányingerem van.

23L

2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok biszex mert nem vonzanak szexualisan a nok. Az vonzott hogy a ket pasi akikkel voltunk elt halt a latvanyert. Smarolgatni egy csajjal meg nem akkora dolog. De az hogy biszex lennek nagyon eros kijelentes hisz sose jonnek ossze egy lannyal parkapcsolatra, nem ismerkednek szexre se lannyal. Az hogy az adott szituacio izgalmas volt es belementunk a jatekba semmit nem jelent:)
2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3 egyet ertek
2019. aug. 22. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Engem is izgat, és volt már részem 2l 1f felálásbann

19/l

2019. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen volt már. Megcsókolt egy barátnőm, amit furcsa módon nagyon élveztünk.

Sztem nem gáz. Én is benne lettem volna egy hármasban egy másik lánnyal, és nem mondanám biszexnek magam, mert amúgy nem vonzanak a nők, és nem ismerkednék velük.

L

2019. aug. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
#3 ha szexuálisan kapcsolatot létesítettél egy másik nővel is, minimum van benned biszex hajlam!
2019. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

#3

Én is voltam már hàrmasban, de a pasi kedvéért se kényeztettem volna a lányt. Pedig még be is voltam rúgva :D Na, én hetero vagyok, benned viszont van némi biszexség.

2019. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

16 évesen volt párszor csók, meztelen ölelkezés, petting egy lány sporttárssal. Akkor még volt bennem egy adag biszex hajlam, maszti alatt is néha lányokra gondoltam, nem fiúkra. Ma már nem tudnám elképzelni egy másik lánnyal.


21L

2019. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Jaj de okos itt mindenki tejoeg. Mintha fekete feher lenne a dolog. Vagy biszex vagyok vagy hetero. Kozben meg ez inkabb egy skala aminek a ket vegen ez van. Ha ugx tetszik nem 100% hetero vagyok de nem is vagyok biszex. Az hogy kirpobaltam 1-2 dolgot az izgalom miatt semmit nem jelent. De minek is vitatkozok olyanokkal akiknek fogalmuk nincsen a szexualitasrol..
2019. aug. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!