Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, nektek a legelső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a legelső leszbikus kalandotok egyéjszakás kalandból történt vagy kapcsolatban voltatok az illetővel?

Figyelt kérdés

Ha szerelemből történt meddig voltatok együtt a lánnyal? Vagy még most is együtt vagytok? Nagyon nagy hülyeség lenne egy 1èjszakás kalanba bele menni, ha még nem voltam nővel? Ùgy értem, hogy jobb ha a legelső szerelemből történik meg? Férfival voltam már, persze sosem volt az az igazi nagy szerelem köztem és a partnerek között. Főleg, hogy rájöttem a nők jobban vonzanak. (Időbe telt :D )

Szóval azért érdekel, mert a nővérem egyik barátnője leszbikus, ő egy csodálatos nő, minden szempontból bejön. A hètvégén volt egy ilyen közös összeröffenés a nővéremnél, ahol ő is ott volt és a többiek buzdítására meg kis alkohol hatására bevallotta, hogy a jelenlévő nők közül velem feküdne le (nem csak én voltam nő 😂). Meglepett viszont elkezdtem agyalni rajta, hogy miért ne? Egyszer el kell kezdeni :D Rossz ötlet lenne szerintetek? Persze ezt vele is meg kellene beszélnem, de ha tényleg komolyan gondolta bele mennétek a helyembe? Vagy hagynátok az egészet?

Még egy kérdés, ha mondjuk ti lennétek az a nő és odaállítanék hozzátok egy ilyen kérdéssel, mit válaszolnátok? Nagyon h*lyèn venné ki magát a dolog?

22L a lány akiről szó volt 25 éves :) bocsi, az elszórt poénokért de ma volt egy sikeres német vizsgám :D ojjeee :)



2017. máj. 18. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Akkor te egy hangulatember vagy

Több profizmust fiam így nem fogsz puncikához jutni

2017. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hoshigaki Suga ***** válasza:
82%

Kapcsolatban voltam

De te tudod mit szeretnél, tedd azt ami jól esik

2017. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%
Buli, alkohol, és az erotikus játék feladványa :)
2017. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Nekem a legelső szerelemből történt :) már nem vagyok együtt azzal a lánnyal, de nagyon jó volt. Azóta voltak egyéjszakás kalandjaim is, azok más okból voltak jók, viszont ha választanom kell nem az egyèjszakást választanám.

Ezt neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél és te tudod neked hogy lenne a legjobb ;) mindenesetre egy jó lehetőség ;) de mièrt nem kapcsolatban gondolkozol? Honnan gondolod, hogy az a nő csak szexet akarna tőled? Ha annyira bejövős neked, mint ahogy leìrtad, mièrt elégednél meg egy egyszeri alkalommal?

Ha én lennék az a nő akit leìrtál, és ha felmertem vállalni egy társaság előtt, hogy bejössz nekem és lefektetnélek, nem utolsó sorban a nővéred előtt, biztos nem csak szexet akarnék tőled! Ha felkeresnél, biztos igent mondanék, de előtte tuti randizgatnánk. Ahogy emlìtetted a leszbikus szexben szűz vagy még, ezt azèrt ne felejtsd el neki elmondani! Én már csak ez miatt is ès, hogy bebizonyítsam fontos vagy nekem, megvárnám, hogy szerelemből feküdj le velem ;) viszont nem vagyunk egyformák, ha az a nő (is) csak szexet akar tőled, és neked ez megfelel, akkor menj bele!

Nem hiszem, hogy h*lyének néznélek ha felkeresnél ezzel, főleg az után, hogy volt egy ilyen kijelentèsem! De kèrlek ne ìgy kezd a beszélgetést! Én szurkolok nektek, ès gratu a vizsgához! 24LL

2017. máj. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az első szerelemből volt (bő 3 éve) és azóta is együtt vagyunk. Akkor 17 éves voltam, nem nagyon merült föl bennem az egyéjszakás gondolata. Maximum pasikkal, de az csak az átnevelem magam heteróvá, nem vagyok képes elfogadni magam lelkivilágom következménye volt, de végül azt se tettem meg. Az első szex is úgy alakult, mint a kapcsolatokban általában, hogy egymásba szerettünk, randizgattunk, majd lefeküdtünk a párommal.

Így én alapvetően ódzkodom az egyéjszakás gondolatától, meg hát tapasztalatom sincs. Aztán ki tudja még mit hoz az élet.

Úgy érzem, hogy nem lennék képes nulla/minimális kötődéssel lefeküdni bárkivel, és ha ki is jelentenék valakiről olyat, hogy szívesen lefektetném, akkor is előbb meg akarnám ismerni.

Mondjuk a barátaim tapasztalatai alapján egyéjszakásba nem szabad ismerőssel kezdeni. Ha neked ez a nő ennyire tetszik, akkor lehet, hogy bele fogsz szeretni, aztán könnyen koppanás lehet a dologból, ha ő meg nem akar többet és túlbonyolódik a helyzet.

Persze te vagy az egyetlen, aki tudhatja, hogy mi a jó neked, és ha te a nőkkel való szexuális interakciót egyéjszakásban akarod kipróbálni kapcsolat helyett, akkor szerintem inkább idegent válassz!

Szerintem egyébként a kapcsolatot is érdemes kipróbálni, mert teljesen más nővel lenni a szexen kívül is, mint férfival (ismerősök, plusz saját tini tapasztalatok). Ez nem bujtogatás, csak szerintem, ha önmagad keresed (német vizsga ide vagy oda, a bizonytalan és összeszedetlen leírásból nekem ez jött le, bár lehet rosszul és akkor pedig bocsánat), akkor lehet, hogy egy egyéjszakástól nem fog semmi változni. Illetve lehetsz leszbikus/biszex attól még, hogy az első szex akár rossz is nővel. Nem lehet egy alkalomból szerintem mélyreható következtetést levonni. Jó, most gondolom ezek után rám fognak azok röppenni, akiknek mégsem jött össze a kapcsolat és szakítás lett a vége, csalódottak, mert a másik fél kitalálta, hogy mégsem leszbikus... De akkor is úgy gondolom, hogy valamiről eldönteni, hogy neked jó-e vagy sem, azt nem lehet egyszeri alkalmakból. És ha mégsem tetszik a dolog, akkor egy pár hetes/hónapos kapcsolatból nem ciki kiszállni még azzal, hogy nem vagy igazán szerelmes vagy mégsem szeretnél nőkkel lenni.

Egyébként én ahelyett, hogy felvetném neki rögtön a feküdjünk össze témát, inkább azt kérdezném meg, hogy azt a mondatot akkor hogy értette. Mert lehet, hogy ő is csak szexre értette, de lehet, hogy el tudna képzelni többet is ennél. Beszéljétek meg, és akkor kiderül, melyikőtök mit is akar a másiktól! Aztán jöhet bármi utána.

A vizsgádhoz pedig gratulálok!

21/L

2017. máj. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Francia vizsgára jelentkezés nálam, Cicája. :D
2017. máj. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyénszakás volt az első, nem bántam meg.


Hát, a másik kérdésre válazsolva... lehet, hogy néznék egy nagyon, hogyha a barátnőm húga igy felajánlkozna nekem. De hat tudos, próba cseresznye ;)

2017. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első barátnőmmel történt,akivel még másfél évig jártunk,ennek már több éve.Én azt vallom,hogy jobb szerelemből csinálni,de ez a te döntésed,neked kell érezned,hogy meg fogod-e bánni vagy nem.De ha már voltál férfival szerelem nélkül és érdekel ez a nő,akkor tapasztalat gyűjtésnek jó lenne.Ha viszont van valami,ami visszafog,akkor ne erőltesd magad,bár a leírásból az veszem ki,hogy nincs ilyen dolog:-)
2017. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem: a legjobb barátnőmmel voltam először. Tapasztalatszerzés szempontjából jó és egyben olyan emberrel csinálom, akihez kötődök. Sokak szerint kockázatos, de szerintem megéri. Ha van elég erős a barátság, nem teszi tönkre az ágyba bújás, sőt azóta jobban kötődök a barátnőmhöz. Lehet, hogy csak azonos neműeknél működhet jól a barátság extrákkal, mert heteróknál nem szokott, egy ismerősöm a saját bőrén tapasztalta.

A többi kérdésedre már válaszoltak az előző kommentelők.

19L

2017. máj. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!