Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok! Ti szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok! Ti szoktatok arról fantáziálni, hogy egy férjezett nővel lenne kalandotok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 24. 15:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ritkán igen.
2017. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

A cimkék között miért a férj van?

Harmadiknak keresel lányt?

2017. máj. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
nem, nem izgat az a gondolat, hogy egy olyan puncit nyaljak, amibe lehet hogy 2 órája egy farok járt. (bocsi a nyers fogalmazásèrt, de ez van. )
2017. máj. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szoktam.
2017. máj. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha tetszik egy nő,akkor személy szerint róla fantáziálok,de ha párja van - akár férfi,akár nő -,akkor ez meg is marad fantázia szintjén. Az a tény,hogy férjezett nem ad plusz izgalmat,sem érdekesseget, semmit. Szerintem a legtöbben,hozzám hasonlóan magárol a nőről fantáziálnak,nem egy családi állapotról.
2017. máj. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel onnantól nem nyúlnék nőhöz úgy, hogy lefeküdt férfival (kivéve, ha csak próba volt), ha kalandról lenne szó. Szerelemből meg férjezett nő nem lenne velem, noha ott meg inkább az érzelem a lényeg, nem az előző kapcsolatok.
2017. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem
2017. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem...
2017. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét nőről igen. Engem nem érdekel, hogy "mi járt benne" vagy kivel volt együtt, ahogy előttem írták, engem maga a Nő, a személye érdekel, mert vonzódok hozzá. :-D


23L

2017. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Előfordult már nem egyszer, hogy férjes nők hajtottak rám, kétszer engedtem is a kísértésnek, de utána szépen félreálltam, mert egyszer még szex ugyan, de ha másodszor is megtörténik, az már viszony. Nem az az izgató, hogy férjnél van, hanem maga ő. Én kifejezetten bukok az érettebb nőkre, úgyhogy ezért van mindez. :)
2017. máj. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!