Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is szégyen hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szégyen hogy még szűz vagyok, vagy csak szerintem az?

Figyelt kérdés

22 vagyok. Nem tudok közeledni a lányok felé. Hiába tetszik egy lány és beszélek vele, nem tudom hogyan kéne komolyabbra fordítanom a dolgot.

Meg félek randira hívni, lehet hülyének nézne. (a korábbi barátja megcsalta szegényt, és azt mondja hogy jelenleg nem szeretne barátot, de sokszor azt látom rajta hogy engem akar)


2019. aug. 22. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem szégyen. De ha ennyire nyamnyila vagy akkor soha nem lesz barátnőd.
2019. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

Neked onbizalom kell.En mindig onbizalomhianyban szenvedtem,es miota leszoktam a maszturbaciorol,180+napja,ismet van onbizalmam.


18/F

2019. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

1. jol mondja szedd ossze magad. Es ha nemet mond mi tortenik? Semmi... ha igent mond? Hat akkor vegre lesz nod. Nem sok vesziteni valod van. Kapd ossze magad hivd el kettesben valahova. Akit megcsaltak az ertekelni fogja hogy te valoszinuleg nem az a tipus vagy igy elonybol indulsz. Te magad irtad hogy ugy erzed kifejezetten rad van allva a csaj. Hat akkor? Mire varsz meg?:D

(A 18eves kisfiut valaki igazan kitilthatna innen kb mar az egesz vilag tudja miota nem verte ki es hogy milyenidiotan gondolkodik beszologat azoknak akik szexualis eletet mernek elni. Mit keres ez itt?:D)

23L

2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Nem szologatok be,velemenyt irok.Es jelentelek provokacio miatt.
2019. aug. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Vivien0690 ne irogass privit nekem,koszi!
2019. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szegyen de ideje lenne mar tortenie valaminek ebben a korban

Ha igy allsz hozza akkor nehez lesz, Legyen onbizalmad es probald meg

Valaki ha lekoptatna lehet azt a szemelyt soha eletedben nem latod

Viszont ha osszejon akkor maris jol josz ki a dologbol


Sokat nem hiszem, hogy veszthetsz vele

2019. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Az.


36/f szűz

2019. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnak nem szégyen ennyi idősen még.
2019. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!