Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A skinny fat lányok senkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A skinny fat lányok senkinek sem tetszenek igazán?

Figyelt kérdés
Ezek a lányok vékonynak vagy legalábbis nem elhízottnak látszanak, de egyáltalán nem feszes a popsi, a mell, a has, se a comb hanem inkább olyanok, mint a kocsonya.
2019. aug. 25. 11:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
utolsó úgy értem hogy rengeteg a túlsúlyos vagy skinny fat..egy kalap alá vettem, a lényeg az ha szépet akar az ember akkor érdemes 23 alatt keresgetni mert mégha nem is sportol akkor is tartja magát vhogy pusztán a fiatalság okán
2019. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sok férfinek tetszenek! Nem kell topmodell alkat ahhoz hogy valaki vonzó legyen a férfiak számára. Ha így lenne, akkor csak a playmateknek és modelleknek lenne párja. Ne feszélyezd magad, ha eljutsz odáig a partnereddel hogy meztelen lásson, akkor szinte 100%-ban biztos lehetsz benne, hogy tetszeni fogsz neki és kívánni fog. Egészségetekre és használjatok óvszert!
2019. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok egyébként.
2019. aug. 25. 12:15
 14/19 anonim ***** válasza:

#11

De te mire fel akarsz sportos nőt, ha nem sportolsz? Pofám leszakad az ilyen emberektől xd Én direkt ezért is csak sportos pasikkal állok le, mert egy lustaság se csorgassa rám a nyálát, ha már én heti 3x kondizok.

2019. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, aki nem elhízott, de kicsit olyan lógós a melle, feneke. És nem azért, mert azt gondolom, hogy nekem "csak ez jár"
2019. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#14

Nem akarok sportos nöt,mert ahogy magad is bevallottad direkt kerülöd a nem sportos férfiakat. Szóval a megoldás az hogy fiatalabb korosztályban érdemes keresni mert ott még sport nélkül is lehet szép egy lány.

2019. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Küldjétek már egy képet milyen ez elképzelni se tudom :D
2019. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
egy átlagos, napi 8 órában dolgozó, nem feltétlen elkapatott nő ilyen :D hajjaj most mi lesz :D
2019. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mondhatni ezt nevezzük átlagos testalkatnak. Ha így könnyebb elképzelni.
2019. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!