Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem ciki 26-29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem ciki 26-29 éves férfiaknak, hogy azt sem tudják hogyan kellene szexuálisan kielégíteni egy nőt?

Figyelt kérdés
Ennyi idős korra mégiscsak jó lett volna már kipróbálgatni a szexuális életet is.
2019. aug. 26. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, vannak olyan férfiak, akik életük végéig nem jutnak el arra a szintre, hogy kielégítsék partnereiket (és nem is akarnak).


Ami engem illet 22 évesen életemben összesen kétszer szexeltem és mindkétszer elélvezett a partnerem (tényleg, nem csak megjátszotta, olyan testi jelek is voltak amik nem megjátszhatók). Szóval jelenleg 100%-os arányon állok!

2019. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ciki de nem azért mert nem tapasztaltak. Egy szűz pasi is tud jó lenni.

Azért ciki mert az ilyen pasik többnyire nagyon bunkók és önzőek az ágyban. Vagy csak úgy általában.

Nekem az a tapasztalatom, hogy magával az egyéniségével vannak igen nagy problémák ilyenkor.

2019. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!