Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha leitatnátok egy csajt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leitatnátok egy csajt hogy megdugjátok és lehányna a sok piától, próbálkoznátok még nála később? :D

Figyelt kérdés

2019. aug. 27. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
igen
2019. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Már ott megbukik a dolog, hogy nem itatnám le.

Ha valaki ezt megteszi, megérdemli, hogy lehányják.

2019. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Manapság sok csajnak bejön ha leitatják... nézd meg a bulihelyeket...
2019. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Ha kíván a "csaj" akkor nem kell leitatni ahhoz, hogy szex legyen, attól még nem leszel neki kívánatosabb. Megjegyzem, ha akaratnyilvánításra képtelen emberrel folytatsz szexet az ugyanúgy nemi erőszaknak minősül a Btk. szerint.
2019. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Hellmano ***** válasza:
0%
Igénytelenség . De eszembe jutott, mikor haver belehányt egy csajnak a szájába keverés közben...oszt a csaj fél óra múlva ugyanúgy haverral kevert tovább, mikor a szájába hányt. Haver mata részeg volt a csajban is volt, de azért ennyire, hogy lehetett igénytelen a csaj mai napig nem értem nem is volt ronda amúgy. Jó mi túl jók vagyunk még ez is belefért ezekszerint, mert a csajnak nem ment el a kedve utána se :D
2019. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Eggyel több extrém közös élmény 🤣
2019. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy nem itatnék le egy lányt se, ha elfogad megszeret akkor felőlem oda okádik ahova akar, mert ittas állapotba nem ő tehet róla, ha szeretem akkor pont nem érdekel annyira hogy otthagyjam

18f

2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, senkit nem itattam le, a lány ivott magától, sőt kérte :D Gondoltam tudja mennyit bír. A fogalmazás valóban nem helyes, de így rövidebb volt. És igen, gondoltam hadd igyon úgy jobban elengedi magát. Józanul is volt már velem, nincs azzal probléma, csak így gondoltam nem lesznek gátlásai meghát neki sem volt ellenére a piázás.

És igen, később telibehányt :D

a spanok szerint undorító, és ők offolnák, kíváncsi voltam ti mit tennétek, de túl van reagálva.

2019. aug. 27. 14:29
 9/15 acelsziv ***** válasza:
0%
Megérdemelted. Egyébként ez már nemi erőszak kategória és a rendőrság is így kezeli
2019. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, hát igazából a buli világába lévő emberek (korombeliek főleg 18vagyok) nem valami hűséges fajták, szóval gondolom ezek szerint nem szerelemről van szó, mert ha szeretnéd nem lenne kérdés hogy melletted maradjon-e. :)
2019. aug. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!