Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti meddig próbálkozná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti meddig próbálkoznátok szex terén egy nőnél?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csak szexet akartok és ,ha mondjuk komolyat.
2017. okt. 11. 07:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Normális keretek között, csak addig amíg látom hogy nem zavarja, vagy nem utasít el. Egyéb esetben amíg össze nem jön :)
2017. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Nem futok senki után. Ha tetszem neki és barátkozik, akkor megy a dolog. Ha nem tetszik, kéreti magát, akkor felejtős. Nem próbálkozom senkinél.
2017. okt. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nyilván helyzettől függ. Ha nincs semmi komoly kilátásba akkor csak szex miatt is belefér hosszabb ideig koslatás mivel az időmből kitelik... 27/F
2017. okt. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Egy óráig szoktam, mindig annyit fizetek be.
2017. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedben a feltételes módot!
2017. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nâlam ez fordítva szokott lenni, mert ők próbálkoznak nálam.
2017. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Míg el nem megyek legalább.
2017. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

A nők totál fogalmatlanok, azt sem tudják, hány óra, még azt sem tudják eldönteni, hogy milyen ruhát vegyenek fel reggel, nem hogy azt, hogy kivel akarnak dugni vagy járni. Egyszer ezt mondják, fél óra/egy nap/egy hét múlva meg teljesen mást.

Szóval akármit is akarok, akár dugás, akár komoly, én csak egyszer próbálkozok.

Ha nemet mond, akkor majd lesz más, akivel dugok vagy komolykodok.

És mennyi hülye pitsa nyafogott már utólag, amikor meggondolta volna magát, hogy mégis komolyan ismerkedni akarna, én meg már rég más puncit hajtottam :D Rendesen élvezet hallgatni azt a hisztit, amit ilyenkor lerendeznek :D

2017. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha szexet akarok, akkor 2-3 randiig. Ha komolyat, akkor 5-6 randit vagy úgy maximum 2-3 hetet (az első randitól számítva).


24/f

2017. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Míg vagy ő, vagy én, vagy mindketten el nem megyünk.
2017. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!