Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti mit tennétek ilyen szituban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen szituban? Probálkoznátok ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Én bi 29 éves nő vagyok.

Van egy nő aki leszbikus 37 éves.

Bevallottam neki hogy tetszik nem fogadta rosszul.Probáltam elhivni sétálni de mivel párja van azt mondta nem venné kimagát jol a dolog.Nekem viszont van egy férfi élettársam ő tudja h tetszik nekem ez a nő és támogat.Ahova járunk vásárolni ez a nő ott melozik szoktunk vele duncsizni.Mostanában ugy mond poénkodik velem voltunk e kirándulni meg egy olyat mondott h szeretkez ne haboruz és mindig mosolyog rám.Én multkor mondtam neki h a fagyi vissza nyal erre röhögött és aligvárja vissza nyaljon a fagyi.

Tetszik és szeretném ha kicsit komolyabra fordulnának közöttünk a dolgok akár egy szorosabb barátságnak is örülnék.

Szoval ezek vannak.


2018. ápr. 28. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Már bocs, de 29 éves létedre elég gyatra a helyesírásod.
2018. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha párja van, akkor mit akarsz tőle?
2018. ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Én a helyében tuti nem állnék szóba veled.Előbb szakíts a pasiddal,akinek látszólag az a perverziója,hogy rád meg más nőkre csorgatja a nyálát...Biztos nagyon szerethet,véletlenül sem használ ki. A normális páromat soha nem adnám fel egy ilyen eltorzult,igènytelen kapcsolatkultúrával rendelkező nyomiért,aki még írni sem tud😵
2018. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
3. xDDDD
2018. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Elolvasnám a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet és két fagylalt nyalás közben mesélnék neki a magyar nyelv szépségeiről.
2018. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Már rendesen kezdem megsajnálni a kérdezőt.

Először nekem is ez ütött szöget a fejembe, hogy mennyire alul művelt lehet, de ezt elég lett volna egy kommentben kifejezni, nem pedig hogy minden erre járó itt élje ki magát, hogy mennyivel több agysejtje van (ha itt éli ki magát valószínűleg nem sokkal több), mint a kérdezőnek.


Azzal viszont egyetértek, hogy mindkettőtöknek párja van, szóval ha az említett nő nem mutat komolyabb hajlandóságot a kalandozásra, akkor szépen engedd el a témát, mert nem korrekt felállás így.

2018. ápr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem az agysejtek számán van itt a hangsúly (legalábbis én nem tartom magam egy Einsteinnek, sőt), csupán etikátlannak tartom olyanra nyíltan ráröppenni, akinek párja van. Ezért vettem cinikusra a figurát. Bár mindenki azt kezd magával, amit akar, attól még a vélemény is szabad.

#5-ös voltam vagy hányas.

2018. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

De amúgy ja, tényleg szar az életem. Úgyhogy boldog lehetsz, beletrafáltál.


Ui: bocs az offért

2018. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon magadra vetted a válaszom, pedig nem csak neked címeztem. Én is csak a véleményemet mondtam el.
2018. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!