Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülők, nyitottatok már rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők, nyitottatok már rá a gyereketekre? Vagy nyitott már rátok valamelyik szülő?

Figyelt kérdés
Ha igen mit láttatok meg, es utana szóba került ez a dolog?
2019. aug. 30. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyum nyitott egyszer rám, illetve pasim bátya egyszer.
2019. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én hallom ha a lányomék csinálják, úgyhogy nem nyitok rájuk...
2019. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
anya ránknyitott 2x, de nem volt téma utána
2019. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Eleve neveletlenség, bunkóság, trehányság ilyet megtenni. Ha tudod, hogy a gyerekednek pasija/nője van, akkor minimum kopogással kezdeményezel, aztán ha szabad, akkor bemehetsz. Nem értem egyes családi kultúrákban mi olyan bonyolult ebben. És nem, nem vagyok szülő, csak sosem értettem ezt. Az más tészta, ha a gyereknek még tiltott lenne a szex, legalább is előzetes megbeszélés alapján még igen, mégis megkísérli és úgy nyitnak rá. Utóbbit úgy értelmezem, hogy még borzasztóan fiatal és éretlen a kölyök, és azért tiltott.
2019. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csaj anyukája, sose jött fel a téma korrekt volt, neki is és nekünk is ciki volt.
2019. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lazy Lover ***** válasza:
csajom apja nyitott ránk egyszer ciki volt nagyon de szerencsére nem nyírt ki
2019. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Este családi filmezés a nappaliban, ami után még néztünk egy filmet a párommal, mindenki más alcsizni ment. Közben persze simi, tapi, smaci... Elég jól belefeledkeztünk, úgyhogy a vége az lett, hogy rámásztam és lovaglóban beleültem. Így szerelmeskedtünk lassan és sokáig, amikor kijött apu a konyhába... Ivott, elköszönt, elment. Egy perc múlva persze kijött anyu is kukkolni, de csak vigyorgott és lelépett. Másnap kiderült, hogy egészen addig ők is szexeltek... :)
2019. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszer édesanyám :D lovagoltam épp a barátomon. Fél pillanat eltelt, mire anya felfogta mi történt. Gyorsan visszafordult és becsukta az ajtót. Az ihlet leszállt. Nem fejeztük be ahogy illett volna. Anyukám 3 napig kért tőlem bocsánatot. :D Párom előtt soha nem hozta szóba persze. Csak nekem 4 szemközt. Szerintem így utólag vicces. Legalábbis nekem
2019. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Párom 10 éves unokahuga nyitott be egyszer amikor orálisan kenyeztettem.

Egyszer pedig a 13 éves huga amikor kutyapozban csináltuk.

Én a nő vagyok.

Az unokahug kinosabb volt. Van egy ikertestvére es amikor mentek haza rám nezett majd azt mondta a testverenek az uton mesel neki valamit. Na vajon mit?😂

Azota kopognak.

2019. aug. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak én vagyok a házban mikor késő este hazaértem és zajt hallottam. Benyitottam és a 18 éves öcsém egy középkorú fickóval franciázott. Gyorsan kifordultam és elmentem a szobámba. Tudtam, hogy meleg az öcsi, de azért ez lesokkolt. Ök simán végigcsinálták utána az akciójukat és a pasi lelépet. Bocsánatot kértem az öcsitől és másnap megudmáltuk a dolgot. Azóta megbeszéljük ha valakit hazahozunk, mikor a szüleink nincsenek otthon. :)
2019. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!