Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, benneteket zavarna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, benneteket zavarna, ha a párotoknak lábfétise lenne?

Figyelt kérdés
Még nem volt barátnőm,és félek,hogy ez egy olyan vágy ami nem teljesíthető...18/F

2019. aug. 31. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Engem igen, akkor is ha lepontoztok. 19L

(Attól függetlenül el tudnám fogadni, lehet hogy engednem is)

2019. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Engem is lepontozhattok,nem érdekel.De én egyenesen utálom ezt a fajta fétist. Hogy valaki annyira imádja a lábakat,hogy a szexuális élete lábnyalogatás és egyebek nélkül üres legyen...nee.
2019. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha ez lenne a vágya, szivesen kielégiteném lábbal

19/l

2019. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem azokat a lányokat akik pont a lábfétist utálják. Mikor talán a legkevésbé fura fétis ez. Nekem volt olyan párom aki lábfétis nem szerette de szájba élvezés simán mehetett. Ezt nem értem mi az oka. Nyitott lányokat általában nem zavarja a lábfétis. Persze attól függ milyen fokú a fétis. Ha csak lábra izgul, másra nem gerjed, az már lehet tényleg zavaró.
2019. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Olyan embereket keress magadnak,akik nyitottak szexben,illetve nem onzoek.


Igen,azok akik ezt elitasitjak,de a sajat vagyaik legyenek teljesitve,azok onzo emberek.Es nokben is van ilyen,nem csak ferriakban.

2019. aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Bocsánat tudom hogy nem pasikat kérdezel de szerintem ez nagyon attól függ hogy meddig terjed ez a lábimádat. Voltam egyszer egy nálam sokkal magasabb csajjal, és ültem az ágyon, csak odajött megállt előttem és akkor úgy jött hogy "anyám ezek a combok!" és nem csak arra izgultam de sosem gondoltam volna hogy ennyire rájuk izgulok. Talán ha mindkét fél számára megvan a kielégülés akkornem lesz gond. Tudjátok azért picit "divatozásnak" tartom hogy minden fétis, akkor nekem "pnci" és mell fétisem is van mert kedvelem -e női testrészeket.
2019. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
A fétiseket nem véletlenül nevezik fétiseknek, mivel általában nem nemiszervekre (most nagyvonalban fogjuk rá a mellre is) összepontosulnak. Ha a nőnek a mellével/puncijával foglalkoznak, az kölcsönösen kellemes, míg a lábimadát nem feltétlen. De mint mondod, attól függ, milyen mértékig fetisiszta valaki. Mert ha mondjuk valakinek az előzi meg a szexet, hogy krémmel masszírozza a nő lábát, az más, mintha valaki a nő lábujjai közé dörgöli a farkát, mert lehet az a nőnek inkább kiábrándító látvány, vagy túlzottan használati tárgynak érzi magát.
2019. aug. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Nekem is van. Nos, finoman kell ezt közölni. Pl masszírozd a talpakat, lábfejeket, dladj puszikat rá, csókold meg. Figyeld a reakcióit, ha tetszik neki, mehet a nagylabujj bekapasa, nyakogatasa, szopogatasa, aztan a tobbie. Labujjkozek nyalogatasa, talp elenek nyalogatasa, vegighuzasa nyelvvel, talpparna csokolgatasa, beleszippantasa, simogatasa stb.
2019. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően két gond van ezzel. Nagyon elterjedt az, hogy első hallásra azt hiszik a szó szoros értelmében kell érteni és minden ilyen illető egy beteges bokorban rejszolós kukkoló perverz aki felnyalnál az utca összes lábát, a másik gond az, hogy tényleg sok ilyen idióta van. Viszont a lábimádat nem annyira megszokott és népszerű dolog, mint mondjuk a puncira vágyás így, ha idióta egy férfi aki puncira vágyik akkor őt csak szimplán idiótának tartják, ha idióta egy férfi aki a lábakra is vágyik akkor ő már idióta perverz, mert összekötik a kettőt, pedig nagyon nem kellene.
2019. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!