Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ilyen ismerkedés esélytelen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen ismerkedés esélytelen?

Figyelt kérdés

Nem vagyok (szerintem) túl vonzó, mégis nagyon sok sráccal beszélgetek, és próbálok mindig utalgatni arra hogy nem kapcsolatot keresek csak barátokat, de végül mindegyikőjükkel 'összeveszek' mert ők többet akarnak, én kedves vagyok és mikor megmondják elutasítom őket (persze normálisan). Nem akarom hogy azt érezzék hogy hülyítem őket, mert tényleg nem, de nem mondhatom meg mindenkinek rögtön hogy bocsi nem jössz be amíg nem vagyok benne biztos hogy én nekik igen és olyankor általában késő. De mindig mondom, meg utalgatok hogy én csak barátkozok.

Esélytelen úgy ismerkedni fiúkkal hogy ők nem rögtön szerelemben/dugásban gondolkodnak? Eddig egyetlen fiú volt akivel tényleg barátok lettünk és vele még azt se érzem kínosnak hogy megfogja a combom vagy ilyenek viccből, vele kb össze vagyok nőve, és nem tudom vele hogy sikerült így. 18/L


2019. aug. 31. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy esélytelen.
2019. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Mondd el nekik, hogy frigid vagy
2019. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hellmano ***** válasza:
94%
"megfogja a combod" persze közbe , azért dudorodik a gatya :)))
2019. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a korosztályban, amikor azért a hormonok még eléggé tombolnak, sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy a fiú vagy téged akar, vagy lyukat, ritka, hogy barátot. Ez idősebbként azért változik, legalábbis szerintem.

Tudom magamról, ha valakivel elbeszélgettem, és szimpi volt, akkor elfilóztam rajta, hogy mi lenne ha.

2019. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem mindenki olyan kanos hogy attól felálljon neki hogy megfogja az egy barátja combját, nem kell teóriákat gyártani.


Mondom nekik mindig hogy nem akarok kapcsolatot ha szóbajön, vagy hogy szeretek szingli lenni stb meg utalok arra is hogy ők se kivételek és csak barátkozni szeretnék.

2019. aug. 31. 15:45
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a barátod sem hagyná ki a lehetőséget, csak nem akar kezdeményezni. Hiszen pont te akartad ezt... Ha te kezdeményezel, azonnal ugrani fog rád!
2019. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Butaság agyalgatni. Ha adsz magadra, akkor egyszerűen ne tűrd, hogy olyan srácok szexuálisan utalgassanak, akikkel még randin sem voltál. És akkor nincs nekik mit magyarázni.
2019. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A srácnak barátnője van és kb minden pasi ismerősét ajánlgatja nekem, akadjunk le erről.
2019. aug. 31. 16:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor most mit is keresel? barátot illetve barátságot? Nehéz mert kialakulhat idővel fiú és lány között de szerintem előbb-utóbb eljön egy pont ahol újra le kell beszélni hogy semmire sincs esély, és akkor a másik fél általában a pasi vagy megérti vagy eltűnik. Abszolút megértem hogy keresik az emberek a kapcsolatokat mármint barátságokat haverságokat. Pasi ként mondom hogy nem könnyű még nekem sem velük mert volt már hogy kezdődő haverság azon bukott meg hogy amikor ahol söröztünk bejött három csaj akkor neki rögtön dolga akadt én meg nem ismerkedni szerettem volna. Aztán mikor kiderült hogy egyik nőci sem akarja őt akkor jött volna vissza de ez nem működik így, így én is gyakrabban állok szóba nőkkel.
2019. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Már ő is szerelmes beléd csak titkolja de majd felszínre tör. Ha csak nincs neki más lány barátja is akkor “talán” nem.
2019. aug. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!