Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomlexus vagy micsoda? 19/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomlexus vagy micsoda? 19/l

Figyelt kérdés
Mindig is a nálam idősebbek tetszettek, de egy ideje ez kicsit eldurvult úgymond és már az ilyen 40-es korosztály persze valahogyan kinéző tagjai vonzanak. Volt is már ebből szexuális kapcsolat és tetszett is. Tudom, hogy az apakomlexus alapvetően az “apuka” típus iránti vonzalom, de itt nem teljesen erről van szó, azok akik bejönnek egyáltalán nem pocakos kopaszodó apukák, hanem jól kinéző csávók, csak idősebbek. Erre van valami kifejezés vagy ez még apakomplexus?

2019. aug. 31. 17:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
...és véletlenül a pénztárcája is vastagabb mint egy átlagos huszonévesnek.
2019. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Ez még az apakomplexus kategória!
2019. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1# Az sohasem érdekelt kinek mennyi pénze van. Mint írtam vonz szexuálisan és többnyire azért a szellemi érettség miatta is.
2019. aug. 31. 18:02
 4/16 Hellmano ***** válasza:
Gyakorlatilag simán lehetnél a lányom, de nem nevezném apa komplexusnak azt, amikor mondjuk a 40-es férfi jól tartja magát nem néz ki annyinak, mint amennyi stb. Az apa komplexus inkább az, amikor tipikusan látszik, hogy apád lehetne az illető, akin látszik a kor.
2019. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát azért akivel voltam azon látszott, hogy az apám lehetne hiába nezett ki jól.
2019. aug. 31. 18:04
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez ez egész Apakomplexus dolog egy marhaság, amit a társadalom talált ki, mert nem fogadja el, ha egy 18 éves csaj jól érzi magát egy negyvenessel.
2019. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Kb az apja lehetne... szépen mutatnak...
2019. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%

Talán mert biztonságérzetet nyújt,és itt nemcsak a z anyagiakra gondolok. A mai 19-éves srácok vagy 5 évvel éretlenebbek lelkileg,míg egy míg az általad favorizált korosztálynak már van élettapasztalata.

amúgy 38 vagyok nem azért írtam le a korom hogy privát üzenetekkel vagy kéretlen erotikus fotókkal bombázz! (dehogynem:)

2019. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Hellmano ***** válasza:
Amúgy az utcánkban van egy ilyen pár. Ők már régóta együtt vannak a nőnek fiatalon meghalt az apja és keresett egy idősebb férfit maga mellé. Nem mondok rosszat, mert ők 30 éve együtt vannak, gyerekük is van, de eszméletlen nem jó nézni, hogy a nő még kb. jól tartja magát 50 körüli míg a férje egy megrokkant nyugdíjas, aki már épp hogy járkál és kézenfogva nagy szerelmesként vonulgatnak az utcán. Nagyon nem jó látvány, de szrnak rá és ez a jó meglátás.
2019. aug. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2019. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!