Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmagyaráznátok, pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmagyaráznátok, pontosan milyen dolgokra izgul, akinek lábfétise van? 20/L

Figyelt kérdés

És a lábak mely részei izgatják és milyen lábak leginkább? Vékonyak, izmosak? Az x-láb kizáró ok? És a nagy méretű lábfej? A vastag térd taszító?

Írjátok le részletesen légyszi!



2019. aug. 31. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Hogy megkopkodik majd a kerdest a labfobias nok😂😂


Nekem speciel a labfej,boka,talpak a gyengeim.Csokolgatasra,nyalogatasra,labbal valo kiveresre,lab masszirozasara,simogatasara izgulok.🙂


17/F

2019. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Keress rá a neten, igazából ezt nem lehet elmagyarázni mert nem teljesen általános. Nekem például csomó olyan dolog van a lábfétisben ami másnak tök apróságnak tűnhet vagy eszébe sem jut, számomra pedig nagyon izgató és rengeteg ilyen apróság létezik itt is ahogy a szexualitás más területein is.
2019. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
a labfetis a labfejre vonatkozik. azon belul meg, h kinek mi tetszik az eltero. vannak akik a nagy labakat szeretik es van aki a kicsit. es raadasul nem is mindenki egyforma ok miatt izgul a labakra. van akinek a dominanciat testesiti meg es van aki tenyleg fetiskent nez ra. nekem regen a dominancia jott be a labakon es nyalogatni, puszilgatni szerettem oket. de van aki azt szereti, ha megtapossak, vagy ha kiverik neki labbal. mindenki kulonbozo, szoval inkabb az aktualis partnert kene errol megkerdezned.
2019. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

1-2, A nagyméretű lábfejre, annak hajlékonyságára, és aa színére. Én arra is, ha pl.: egy karatés nő rúgást, taposást alkalmaz vele, vagy ha egy domináns nő kényeztetteti;

3, A vékonyabb-, vagy az átlagos női lábfejek tetszenek;

4, Az X-láb sem kizáró ok nálam;

5, Lásd az 1. válaszban;

6, A térd nem releváns számomra;

37F

2019. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagy lábakra
2019. aug. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Hát most kinek mi. Mindenkinél máshogy nyilvánul meg.

Számomra az egész láb látványa vonzó, de csak a vékony. Kissé sportosabb még rendben, de a vastag és túl izmos lábak sem tetszenek (de teljes alakra vonatkozik nálam). Se tetoválás, se sok anyajegy, stb. Emellett fehér bőr, de kissé barnábbal sincs bajom. Lábfej tekintetében teljesen kicsi/közepes, nagy már nem annyira tetszik, emellett "csontosabb". Lábujjak szintúgy. Nehéz azért leírni. Illetve, ha alapból nem tetszik a lány, akkor a lába se vált ki belőlem túl sok vonzalmat. Nálam lényegében tud minden izgalmat kiváltani: puszta látvány, szaglása, puszilgatása, nyalása, de ismétlem csak olyané, aki tetszik és egészséges. Nálam valahogy a kissé büdös láb alapból taszító, de akinek szép a lába + tetszik is a lány, akkor pont teljesen ellenkezőleg: vonzó.

Tehát nálam talp, lábfej, boka, vádli, comb (un. thigh gap is) is tetszik. Harisnyás lábak számomra annyira nem izgatóak, max bokazokni, de leginkább csupasz/mezítláb. X láb függ mennyire. Nagy lábfejjel sincs feltétlen bajom, csak általánosságban inkább a kisebbért vagyok oda. Függ szintúgy attól, hogy milyen. Vastag térd pedig, ha nem zsírtól, akkor azzal sincs bajom. Hát most ez van, tényleg a csontosabb "pálcikalábak" tetszenek, emiatt hiába köveznek néhányan, ízlésem nem változik :D

2019. aug. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én a lábfejre izgulok, azon belül is a talp a mindenem.

Az, hogy nagy, számomra csak jó.

Legyen ápolt, a többi nem számít.

Egyébként én nagy dolgokat nem csinálok vele, csak csókolgatom szex közben a talpát, ennyi.

2019. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Nálam például a lábfétis nem csak foot tehát lábfej fétis hanem leg tehát lábszár fétis is.

Szeretem a harisnyás láb, lábfej látványát, vagy szűk farmerben a láb és a belőle kilógó akár mezitlábas lábfej látványát.

Ami például felizgat az a rövidnadrág és fekete nejlonharisnya meg mondjuk egy szép kis Vans Authentic.

Vagy skater szoknya és fekete harisnya balerinacipővel.

Vagy szűk farmer és fekete nejlonharisnya

2019. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Lábfétis alatt tudtommal azt értik, ha valaki arra is vágyik, hogy a lány a lábával kényeztesse a fiút.
2019. szept. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ez egy jó kérdés!:D Számomra a pici lábak tetszenek. Persze a nagyok is tetszenek. Vastag bokát nem szeretem...nagyon nem xd. Vonzónak találom ha harisnyát, zoknit visel :3 Nálam ez a fétis a behódolást jelenti a nő felé. Hogy mindennél jobban tisztelem és bármit megtennék érte:D. Főleg ha szeretem❤ De egy csinos aranyos lánynak alapból is szívesen kenyeztetnem a lábait. Masszázs meg puszilgatás. Ha szeretné lehet meg is szagolnám ha nem lennék rosszul tőle xdd. Szeretem a domináns nőket, meg azokat akik tudják mit érnek. Ez van😀 19f
2019. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!