Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy mielött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy mielött orgazmusom lenne, néha "mindjárt bepipilek" érzésemvan,? És igy nem igazàn tudom folytatni a dolgot. Bocs, nemtudtam máshogy megfogalmazni. Nagyon gàz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 03:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba olyankor.
2019. szept. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A pasim is ezt akarja,h folytassuk,de most pisáljam telibe? Őt nem zavarnà.engem igen.barinőm szerint,igyak egy picit,mielött együttlennénk,hogy lazàbb legyek,jo őtlet ez?
2019. szept. 1. 03:33
 3/18 anonim ***** válasza:
Az nem pisi lenne, ne hagyd abba.
2019. szept. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Imádni fogja ha lespricceled.
2019. szept. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Megnézetett velem eggy,filmet,ahol ilyen van,ugy izgat ,kiprobàlnám,de nem mern3k a szemébe nézni,szégyelném.
2019. szept. 1. 03:53
 6/18 anonymousreview60 ***** válasza:
"de nem mern3k a szemébe nézni, szégyelném." Kész, vége. Ettől csak még cukibb lenne, még jobban tetszene. Egyébként ha félsz, készíts elő törölközőt. 39FHET.
2019. szept. 1. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A végén tényleg kedvet kapok hozzà :) lehet meglepem vele a pasim,de vennemkell vmi piàt előtze :)
2019. szept. 1. 06:06
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez lehet hogy spriccelés;)

Ha az nem is jön össze, a hüvelyi orgazmus szinte biztosan, ne hagyd abba.

Ha véletlen pisilnél mi van? Lehez hogy pont ez a pàrod fétise.

2019. szept. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Neki tetszene,beszéltünk màr erről,ami még zavarna kőzben hogy hangos lennék,nêha sajàt magamon meglepődöm
2019. szept. 1. 06:22
 10/18 anonymousreview60 ***** válasza:
47%

Igyáál akkóóór!! Most vagy 80 alatt, nem később. Az exem rendkívül jól vokalizált. Időnként annyira jól mentva szex, hogy nagyon hangosan sikított vagy hörgött, ami piszkosul tetszett/tetszene, még ha csak a fele volt is nem megjátszás. Az, hogy állítása szerint erre sokszor nem emlékszik, szégyelli, még aranyosabbá tette (jajj, most is feláll erre a gondolatra), még inkább endorfinba akartam folytani.

Egyszer szerettem volna nyalás után másképp is megkóstolni. Hanyatt feküdtem, ő az arcomra ült, az édes pelyhes punciját odanyomta, kinyaltam, majd olyan 20 perc alatt el tudta magát engedni annyira, hogy a számba tudjon pisilni. Neken nagyon tetszett, iszonyat szép volt alulról az öle. Elmondása szerint a végére neki is megtetszett. Kicsit olyan volt/az lehet ilyen, mintha elvettem volna a szüzességét.

2019. szept. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!