Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy mielött...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy mielött orgazmusom lenne, néha "mindjárt bepipilek" érzésemvan,? És igy nem igazàn tudom folytatni a dolgot. Bocs, nemtudtam máshogy megfogalmazni. Nagyon gàz?

Figyelt kérdés
2019. szept. 1. 03:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Kimondtad, ami a spriccelés lényege: pisi. Ettől még lehet izgató annak, aki erre gerjed. És milyen jó, hogy nem kell valamiféle rejtélyes, az anatómia tudománya által nem ismert mirigyet keresni, amiben elférne a váladék!
2019. szept. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezőnek : A G-pontos orgazmus közeledtét jelzi a pisis inger. Örülj neki, kevés nőnek van ebben része. Egyáltalán nem biztos, hogy fog kéjnedv ( squirt ) távozni.

11-es válaszolónak : Attól, hogy a squirt a húgycsövön át távozik, még nem pisi! Ezzel a logikával akkor az ondó is pisi?

2019. szept. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

#12

A tudósok kielemezték az összetevőket, és az kizárólag húgy!

2019. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ilyen érzésem nekem is szokott lenni eleinte závárt,frusztrált nehezen mentem el.

De mikor ez az érzés van akkor élvezek a legnagyobbat de félelmem ellenére egyszer sem pisiltem be tőle ,sőt miután még volt az orgazmus ez a "mindjárt bepisilek " érzés el is múlt

26N

2019. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt a kérdést is csak egy unatkozó csávó tette ki.
2019. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok,és köszönöm a vàlaszokat.majd probálkozunk :)csak összejön valami .
2019. szept. 1. 09:59
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Az anyagot a húgycső jobb és bal oldalán található Skene mirigyek termelik, működésük a G-pont stimulálására következik be. Ekkor a mirigyek váladékkal telnek meg, ami aztán az orgazmuskor a húgycsövön keresztül kicsapódik. A váladék minősége, állaga szintén egyéntől függ: lehet tejszerű vagy világossárga, és az illata is mindig más és más.


Ejakuláció előtt vizelési kényszer érezhető, ugyanis a G-pont közvetlenül a húgycső mellett helyezkedik el, és az ejakulátum a húgycsövön keresztül távozik. Éppen ezért a kicsapódó váladékról sokan azt feltételezik, hogy az vizelet, ez indokolatlan szégyenérzetet eredményezhet. A valóságban azonban az ejakuláció során lehetetlen vizeletet üríteni, hiszen az orgazmus hatására az izmok olyan erősen összehúzódnak, hogy teljesen elzárják a húgyhólyagot.[4]

Wikipédia...

2019. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az exem állandóan lespricelt. Imádtam olyan érzésem volt mintha egy liter folyt volna rám ;)
2019. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!