Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak vannak extrémebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak vannak extrémebb negatív vagy pozitív kalandjaitok csajokkal vagy prostikkal?

Figyelt kérdés
Sztorizzunk már egymásnak :) Ha beindul a téma, írok én is de addig nem merek :D
2019. szept. 3. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Negatív élmény:

Kutyapózban dugom a lányt, pár másodperc múlva érzem az ürülékszagot a levegőben. Gondoltam biztos képzelődöm... telnek a percek és egyre erőteljesebb. Full sötétben voltunk. Miután felkapcsoltam a tv-t, akkor látom hogy csokis a segge a csajnak. Na mondom ez se fürdött sex előtt (pedig meg volt beszélve, hogy miért találkozunk). Mi az hogy nem fürdött.. tán még ki se törölte normálisan :D

Nem mertem szóvá tenni, nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni. Ezek után már nem akartam vele huncutkodni.

2019. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan erősen szokott a csaj hogy rá kellett szolnom. Utána megdugott
2019. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szopott
2019. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiszakadt a gumi, de nem vettük észre és beleélveztem a lány. Fogamzásgátlót nem szedett, úgyhogy megígértettem vele, hogy másnap írat fel esemény utánit. Pár nap múlva felhívtam, hogy minden rendben van-e.
2019. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Negativ

Mikor ippeg bedugtam volna megcsapott egy igazi állott p i n a szag.

Ott is hagytam,undoritó volt.


Pozitiv

A lány ugy meglovagolt,hogy 2 perc alatt elmentem.

Utána szoppantott és ott se birtam sokáig,de ugy sz o p o tt,hogy mint még senki.

Másnap véraláfutásos volt a far kam

2019. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!